Woody Allen zabiera głos w sprawie molestowania córki

przejdź do komentarzy

Nie kazał leżeć pod prześcieradłem i...?

woody allen woody allen/© Fame/Flynet
Woody Allen to nazwisko znane i cenione w kinematografii. Reżyser czterokrotnie otrzymał Oscara, a w połowie stycznia był nominowany do Złotych Globów. Czy na jego wizerunku pojawi się teraz ogromna skaza?

Woody już dwukrotnie był oskarżany o molestowanie swojej adoptowanej córki, Dylan. Najpierw, podczas sprawy rozwodowej (1992 rok), Mia Farrow przedstawiła dowody przed sądem. To jej przyznano prawa do opieki nad dziećmi, ale sprawę o molestowanie umorzono. Teraz sama Dylan zdecydowała się wysłać list do New York Times, w którym pisze o zwabianiu jej do garderoby, kładzeniu się pod prześcieradłem w samej bieliźnie i innych paskudztwach, których miał dopuszczać się reżyser, gdy jego podopieczna miała 7 lat (Woody Allen ponownie oskarżony o molestowanie - zobacz tutaj).

Jak Allen odnosi się do tych zarzutów? Jego agentka, Lesee Dart, wystosowała wczoraj informację do mediów, z której wynika, że jej klient uważa wszelkie oskarżenia za haniebne, bo nieprawdziwe. Szerzej ma wypowiedzieć się niebawem.

Wiele hałasu o nic, czy skandal na horyzoncie?
 


Woody Allen zbiera głos w sprawie molestowania córki

Woody Allen zbiera głos w sprawie molestowania córki

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!