Woody Allen znów oskarżony o molestowanie seksualne

przejdź do komentarzy

Dylan Farrow, jego adoptowana córka, opisuje szczegóły.

woody allen woody allen/© Fame/Flynet
28-letnia Dylan Farrow, adoptowana przez Woody'ego Allena i jego dawną partnerkę, Mię Farrow, ponowiła oskarżenia o molestowanie seksualne, jakiego miał się wobec niej dopuścić reżyser.

Farrow wystąpiła z listem otwartym, w którym opisuje szczegóły nadużyć Allena. Pisze również, że Hollywood powinien się wstydzić za wszystkie wyrazy hołdu i uwielbienia wobec reżysera.

Kobieta pisze:

Kiedy miałam 7 lat, Woody Allen brał mnie za rękę i prowadził do ciemnego, wyglądającego jak garderoba pomieszczenia, które znajdowało się na drugim piętrze naszego domu. Kazał mi leżeć na brzuchu i bawił się kolejką elektryczną mojego brata. A potem wykorzystywał mnie seksualnie.


To nie koniec opisu:

Nie lubiłam, kiedy wkładał kciuk do moich ust. Nie lubiłam, kiedy zmuszał mnie, żebym kładła się z nim w łóżku pod prześcieradłem, a on miał na sobie tylko bieliznę.


Farrow twierdzi, że starała się ukrywać przed Allenem, ale on w końcu ją znajdował.

Adoptowana córka reżysera twierdzi, że gdy była starsza, molestowanie odbiło się na jej zdrowiu psychicznym. Farrow cierpiała na zaburzenia odżywania i cięła się.

Woody Allen jest czterokrotnym laureatem Oskara. W połowie stycznia został nagrodzony Złotym Globem za całokształt twórczości.


Woody Allen znów oskarżony o molestowanie seksualne

Woody Allen znów oskarżony o molestowanie seksualne

Woody Allen znów oskarżony o molestowanie seksualne

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!