Wow! Maffashion NAJBARDZIEJ wpływową blogerką na świecie!

przejdź do komentarzy

Nie uwierzysz, ile zarobiła dla marek modowych!

maffashion maffashion/KAPiF
Maffashion to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich blogerek.

Zobacz też: Maffashion podbiła serca fanów tą kreacją! Efekt WOW?

Okazuje się, że jej sukces nie ogranicza się tylko do "polskiego internetu"! Jej kreacje zostały docenione na całym świecie, m.in. przez Vogue oraz Harper’s Bazaa.

Co więcej celebrytka udostępniła ranking, z którego jasno wynika, że dla marek modowych zarobiła prawie 65 MILIONÓW DOLARÓW!

Agencja Tribe Dynamics przygotowała raport, z którego jasno wynika, że polska szafiarka, jak wielki sukces osiągnęła.

Na swoim Instagramie napisała:

Co za dzień! Co za miesiąc! Cięgle nie wierzę, że takie rzeczy się dzieją. Ta informacja jest jakimś szokiem nie do opisania! To chyba jedno z najważniejszych wyróżnień, sukcesów jakie do tej pory mi się przytrafiły! Jedno wielkie WOW!!!


Cytując jeden z artykułów, podała także:

Międzynarodowa agencja marketingowa Tribe Dynamics, w oparciu o działania blogerów i influencerów z branży modowej w mediach społecznościowych, sporządziła listę 20 najbardziej wpływowych nazwisk, które w 2016 roku przyczyniły się do sukcesu największych topowych marek na świecie. Raport sporządzono, przypisując konkretną wartość dolara do każdego działania dla gigantów modowych.


Dodatkowo Julia Kuczyńska wyznała na swoim Snapchacie:

Czy wy to widzicie? Jestem podana z imienia i nazwiska! Ale hit, dalej w to nie wierzę. Zdajecie sobie sprawę co to za artykuł? Tam są ludzie z całego świata i ja, dziewczyna ze Złotowa!


Zobacz też: WYWIAD Z MAFFASHION: CZUJĘ SIĘ JAKBYM JECHAŁA KOLEJKĄ GÓRSKĄ

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


Co za dzień! Co za miesiąc! Ciagle nie wierze, że takie rzeczy się dzieją. TA informacja jest jakimś szokiem nie do opisania! To chyba jedno z najważniejszych wyróżnień, sukcesów jakie do tej pory mi się przytrafiły! Jedno wielkie WOW!!!! 👏🏼🙌🏼 "Polka na szczycie listy najbardziej wpływowych blogerów" http://wwd.com/business-news/media/20-most-influential-bloggers-10759942/ "Międzynarodowa agencja marketingowa Tribe Dynamics, w oparciu o działania blogerów i influencerów z branży modowej w mediach społecznościowych, sporządziła listę 20 najbardziej wpływowych nazwisk, które w 2016 roku przyczyniły się do sukcesu największych topowych marek na świecie. Raport sporządzono, przypisując konkretną wartość dolara do każdego działania dla gigantów modowych." Jestem w oooooogromnym szoku! Dziękuję, że cieszycie się razem ze mną! Że wysyłacie mi tyle wiadomości i cudownych komentarzy! Nakręcacie do działania, dajecie kopa do realizowania kolejnych projektów! Cieszę się, że od tulu lat mi kibicujecie i wspieracie! W dodatku chwile temu dowiedziałam sie ze ponownie zostałam ciocia!!! Brat, Sylwia 😊🙌🏼👏🏼! Ten dzień to istne szaleństwo!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)Wow!!! Maffashion NAJBARDZIEJ wpływową blogerką na świecie!

Wow!!! Maffashion NAJBARDZIEJ wpływową blogerką na świecie!

Wow!!! Maffashion NAJBARDZIEJ wpływową blogerką na świecie!

Wow!!! Maffashion NAJBARDZIEJ wpływową blogerką na świecie!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!