Wow! To najbardziej zmysłowe zdjęcie Kendall Jenner!

przejdź do komentarzy

Robi się coraz odważniejsza?

kendall jenner kendall jenner/Instagram, Fame/Flynet
Będąc jedną z modelek, masz to we krwi - publikowanie swoich maksymalnie seksownych fotek. Ile to razy Instagram ostrzegał Mirandę Kerr (31l l.) czy Anję Rubik, które publikowały swoje zdjęcia topless.

Teraz do grona supermodelek w super tempie dołączyła Kendall Jenner (18 l.). Jej kariera w modelingu to swoisty fenomen, który zawdzięcza swojemu nazwisku, byciu siostrą TEJ Kim Kardashian (33 l.) i córką Kris Jenner (58 l.). Kendall nie musiała chodzić na castingi i walczyć o pozycję w modelingu, by chodzić na pokazach u Marca Jacobsa, Karla Lagerfelda czy Riccardo Tisci. Drzwi otwierały się przed nią na dźwięk jej nazwiska.

Choć oczywiście nic nie jest do końca kolorowe - inne modelki nie pałają sympatią do Kendall. W końcu one przez lata pracowały na zlecenia u najlepszych.

W każdym razie, supermodelka Kendall, właśnie pochwaliła się swoim bardzo seksownym zdjęciem. Widzimy zarys ciała nagiej dziewczyny stojącej za zasłoną. To tylko kwestia czasu i będzie nam dane oglądać jeszcze więcej Kendall bez ubrań?
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!