Wpadka! Anna Lewandowska zapomniała założyć BIELIZNY (Instagram)

przejdź do komentarzy

"Jak być wolnym to na całego."

anna lewandowska anna lewandowska/AKPA,Instagram:annalewandowskahpba
Anna Lewandowska (29 l.) nie należy do gwiazd, które mają na swoim koncie rozbierane sesje zdjęciowe. Jedynie zdarzyło jej się pozować topless, ale oczywiście odpowiednie miejsca były zakryte.

Anna Lewandowska pokazała stare zdjęcie, które SZOKUJE (Instagram)

Ania lubi za to luźny, dziewczęcy styl. Na ważne okazje ubiera się elegancko, ale na co dzień lubi oversizow'e bluzki czy dziewczęce spódniczki.Tak też wyglądała jedna z jej stylizacji na ostatnim zdjęciu. Spostrzegawczy internauci dostrzegli jednak brak stanika:

Bez stanika 😁Jak być wolnym to na całego 😂😂😍


Chyba ktoś nie ma stanika😏


Lewa dała przepis na DROGIE śniadanie. Fani: chyba Pani sufit na łeb upadł?!

Wpadka czy celowy zabieg?

Być może wróciłeś po długim weekendzie💞🔥, z krótkich wakacjach, w lesie🙏🏻✌🏻, z rodzina na Mazurach czy tez byłeś w innym wspaniałym miejscu❤️. Może znajdziesz chwilę na moją dzisiejszą refleksje, ✌🏻w przerwie w pracy (wiem, wiem... to będzie „długi” tydzień po takim weekendzie). Daj znac! No limit!🙈 Te setki informacji w Internecie pod tytułem: „pokaż swoją ukrytą moc”, „zmień coś w swoim życiu”, itd. To zdania, które często rzucane są na wiatr, bez głębszego przemyślenia. Przecież teraz każdy może być motywatorem, czy też coachem…🙈 Trener powie Ci teraz, że Twoim limitem jest niebo! A Ty pewnie z przekąsem odpowiesz, że Twoim limitem są problemy w pracy, sprzeczki z mężem, czy też zepsuty komputer… Nie nakręcaj się negatywnie i zamiast tego pomyśl, jak możesz odczarować pochmurną codzienność. Nie ma na to żadnego zaklęcia, nie pstrykniesz palcami i nie rozsypie się magiczny pył. Nie nakręcaj się. SPOKÓJ i RÓWNOWAGA to dobry doradca. 🙏🏻🙌🏻 👉🏻Gdy popełnisz błąd, wykorzystaj go, aby się douczyć. 👉🏻Gdy za dużo weźmiesz na głowę, zrób sobie przerwę. 👉🏻Gdy zaczniesz zarzucać innych tysiącem pomysłów, to pomyśl, czy nie powinieneś zwolnić. 👉🏻Gdy zbyt się starasz, to zastanów się, czy to jest spójne z Twoim wyznaczonym celem. 🧐Pośród codziennych obowiązków nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na całkowite oddanie tylko jednej sprawie. Postarajmy się dzielić czas i decydować o priorytetach. Dużo spokoju! 🙏🏻 szczególnie w tym zwariowanym tygodniu po długim weekendzie ... 👐🏻👐🏻👐🏻👐🏻👐🏻👐🏻👐🏻👐🏻👐🏻👐🏻👐🏻👐🏻👐🏻 No limit! You can find hundreds of information on the Internet under the title: "show your hidden power", "change something in your life", etc. These are sentences that are often blown up without any further thought. When you make a mistake, use it to learn. If you take too much on your shoulders, take a break. When you overcrowd people with a thousand ideas, think about whether or not you slow down . When you try too hard, think about whether it is consistent with your goal. Let's try to share time and decide on priorities #annalewandowska #healthyplanbyann #motivation

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)
Wpadka! Anna Lewandowska zapomniała założyć BIELIZNY (Instagram)

Wpadka! Anna Lewandowska zapomniała założyć BIELIZNY (Instagram)

Wpadka! Anna Lewandowska zapomniała założyć BIELIZNY (Instagram)

Wpadka! Anna Lewandowska zapomniała założyć BIELIZNY (Instagram)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (10): sortuj