Wpadka sztabu wyborczego Pawła Kukiza? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Jak ubrać kandydata na prezydenta?

paweł kukiz paweł kukiz/© KAPiF
Paweł Kukiz (51 l.) to nie tylko wokalista, autor tekstów i piosenek, ale i aktor. A ostatnio również polityk.

Były lider zespołu Piersi postanowił stanąć w opozycji choćby do obecnego prezydenta, Bronisława Komorowskiego i stanął do walki o fotel prezydenta RP.

Jednym z elementów kampanii wyborczej jest oczywiście wizerunek kandydata. Kukiz, którego chyba śmiało można nazwać "starym rock&rollowcem" jakoś nie do końca dobrze czuje się w garniturze. W piątek temu na Twitterze Prezydent Kukiz pojawił się post ze zdjęciem przedstawiającym Kukiza w białej koszuli, pod krawatem i w garniturze.

Hmm.. @PHalaczkiewicz i reszta sztabu twierdzą, że tak lepiej, ale jakoś nie jestem przekonany :) - napisał Kukiz.


W piątek wieczorem kandydat na prezydenta przedstawił swoją wersję wizerunku:

Kukiz raz.. Kukiz dwa.. Kukiz trzy! W tym czuję się zdecydowanie lepiej! :) - podpisał muzyk zdjęcia, na których widzimy go w błękitnej koszuli i rozpiętej marynarce.


Tymczasem zdjęcie z piątku zaczęło w internecie żyć własnym życiem. Ktoś przypomniał sobie, że gdzieś widział garnitur, w którym "pozuje" Kukiz.

Na facebookowym profilu Mr. Vintage pojawiło się oryginalne zdjęcie z kampanii reklamowej. Okazało się, że sztab Kukiza wcisnął swego kandydata w "pożyczony" za pomocą Photoshopa garnitur.

Afera? To chyba zdecydowanie za duże słowo. Z komentarza Kukiza nie wynika, że to jego fotka. Choć z drugiej strony jego ludzie od PR chyba powinni byli wspomnieć słówkiem o źródłowym zdjęciu:)

Zacny wkręt panie Kukiz. Wiedziałem, że to zdjęcie już gdzieś widziałem. Dzisiaj sobie przypomniałem, że to z sesji marki Lancerto z roku 2013. Zagadka rozwiązana. Fotomontaż.

Posted by Mr.Vintage on 4 kwietnia 2015


Wpadka sztabu wyborczego Pawła Kukiza? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!