Wróżbita Maciej o Kindze Rusin: Zmanierowana do szpiku kości

przejdź do komentarzy

"Wykrzykiwała na całe studio, że śmierdzi."

wróżbita maciej wróżbita maciej/Okładka książki
Czyżby Kinga Rusin "nagrabiła" sobie nie tylko u Edyty Górniak, ale i u innych gości, którzy mieli z nią do czynienia w studio Dzień Dobry TVN? Po tym jak Górniak zasugerowała, że Rusin nie jest profesjonalna dziennikarką (czytaj: Górniak sugeruje, że Rusin jest słabą dziennikarką) na temat prezenterki postanowił wypowiedzieć się także Wróżbita Maciej, który jakiś czas temu gościł w porannym magazynie TVN.

Maciej Skrzątek pierwsze spotkanie z Rusin wspomina niezbyt miło:

Wczoraj pojawiła się wypowiedź w mediach Edyty Górniak odnośnie Kingi Rusin. Wiem, że inne osoby publiczne, które miały kontakt z tą dziennikarką nie wypowiedzą się, bo przecież stracą możliwość udzielenia wywiadu dlatego ja to zrobię. Kingę Rusin poznałem w tamtym roku, gdy zostałem zaproszony do kuchni DDTVN, w której miałem wykonać ulubione potrawy - zaczyna opowieść Wróżbita.


Pojawiłem się punktualnie. Pierwsze moje wrażenie na temat Kingi Rusin, która pojawiła się przed kamerą minutę przed wejściem na antenę: niezadowolona, naburmuszona i rozkapryszona kobieta. Zmanierowana do szpiku kości. Takie było moje wrażenie. W przerwach programu, gdy gotowałem Kinga Rusin pozwalała sobie na niestosowne uwagi, które wykrzykiwała na całe studio, że śmierdzi przyrządzanymi przeze mnie potrawami i trzeba wietrzyć studio, bo ona nie wytrzyma. Dla mnie i jestem przekonany, że dla produkcji programu było to przykre. A później już było tylko gorzej: w rozmowie na antenie powiedziała, że prawdziwki zakupione przez produkcję DDTVN wyglądają jak zgniłe jabłka, podśmiechiwała się i koncentrowała niestety uwagę tylko na sobie. Piszę jak było - wspomina Skrzątek.


Następnie Wróżbita oświadcza, że zachowanie Kingi Rusin sprawiło, iż nie miał już później ochoty na wizytę w studio DDTVN:

Uważam, że gość, który jest zaproszony do programu powinien spotkać się z szacunkiem. W przypadku Kingi Rusin tak nie było. Od tamtej pory byłem zapraszany jeszcze cztery razy do DDTVN, lecz odmawiałem, bo niestety nie pozwolę na to, by ktokolwiek mnie nie szanował. Wyleczyła mnie na długo i jakoś nie śpieszy mi się do tego, by gościć w studiu DDTVN. Nie zależy mi na pustych wywiadach, w trakcie których czuję się źle i najchętniej wyszedłbym ze studia. Więc jeśli ktokolwiek wypowie się negatywnie o wypowiedzi Edyty Górniak dot. profesjonalizmu wspomnianej dziennikarki niech usiądzie przy niej jako gość. Bo dziennikarze broniący jej zachowanie są jej kolegami, a kolegów inaczej widocznie się traktuje - podsumowuje Skrzątek.
Wczoraj pojawiła się wypowiedź w mediach Edyty Górniak odnośnie Kingi Rusin. Wiem, że inne osoby publiczne, które miały...

Posted by Wróżbita Maciej Oficjalne Konto on 11 września 2015Wróżbita Maciej o Kindze Rusin: Zmanierowana do szpiku kości

Wróżbita Maciej o Kindze Rusin: Zmanierowana do szpiku kości

Wróżbita Maciej o Kindze Rusin: Zmanierowana do szpiku kości

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!