Wróżbita Maciej pisze do Filipa Chajzera (FB)

przejdź do komentarzy

Kiedyś bardzo ostro pokłócili się na Facebooku.

wróżbita maciej wróżbita maciej/Facebook Wróżbita Maciej Oficjalne Konto
To było rok temu. Filip Chajzer skomentował w żartach różową koszulę Wróżbity Macieja:

Kiedy myślę, że wiele już w życiu widziałem, życie mówi - Filipie jesteś głupcem ;))) Nie ma miękkiej gry. Wróżbita Maciej pozazdrościł fejmu JesHyundaiSangYongMercedes i jest hit - napisał.


Wróżbita poczuł się dotknięty. Nie czekał zbyt długo z odpowiedzią:Wyczułem ból d*py u Filipa Chujzero czy jakoś tak. Pamiętam jak otrzymałem smsa od niego, bo tak bardzo chciał przeprowadzić wywiad ze mną. Z tego powodu, że mam bekę z tego typa nawet jemu nie odpowiedziałem. Jak będzie częściej w tvn niż ja i więcej zarobi, może też zakupi sobie różowe koszule. Przy okazji, pozdrawiam tatusia – Pana Chajzera, bo jego jakoś bardziej kojarzę - odpisał (trochę niegrzecznie) Filipowi.


Wtedy Chajzer zaproponował Maciejowi, by ten się wyluzował:

Ej wróżu wyluzuj. Zawsze dawałeś mi tyle radości i nagle się spinasz;) cykasz sexi foty w wannie, cieszysz się markową koszulą i to jest zabawne. Więc o co kaman? Maciek. Jest dobrze. A na esa szkoda, że nie odpowiedziałeś. Zrobilibyśmy mega materiał; ) - napisał.


To nie był koniec wymiany nieuprzejmości. Całą historię możecie prześledzić tutaj.

Dziś, w świetle tragedii, jaka spotkała Chajzera, Wróżbita Maciej pisze do niego za pośrednictwem Facebooka:

Mówi się, że tylko ten, który przeżył coś podobnego jest w stanie zrozumieć drugą osobę. Informacja dotycząca tragedii Filipa Chajzera chyba dotarła już do wszystkich. Filip mógłby być moim młodszym bratem, z którym kiedyś się pożarłem, później pogodziłem, a nawet miałem się poznać na żywo przez naszą wspólną znajomą - wspomina Maciej.


Co prawda, ojcem nie jestem, ale kilka lat temu zmarła moja mama, której śmierć bardzo przeżyłem. A to najgorsze co może być, gdy kogoś brakuje. Tego kogo się kochało. Kogo już nie ma i nie będzie. Kilka tygodni temu pisałem tu o zmarłym Dominiku, że ludzie w dzisiejszych czasach często są obojętni na czyjąś krzywdę. A to smutne, bo przecież taka tragedia może spotkać każdego z nas - zauważa wróżbita.


Potem specjalista od tarota pisze tak:

Dlatego hejt, który dotknął Filipa absolutnie nie powinien mieć miejsca, a jest dowodem na to jak ludzie potrafią być okrutni. Z Filipem mamy podobne liczby w dacie urodzenia. Mamy oboje dziewiątkę z dnia, o której mówię od lat w telewizji. Według numerologii jest to przedwczesna strata bliskich osób. Filipowi chciałbym dodać siły, przede wszystkim. Bo ona jest najważniejsza.


I kończy osobistym apelem do okrutnie doświadczonego ojca:

Filip jeśli to czytasz, trzymaj się chłopie i ten uśmiech, który my wszyscy pamiętamy, niech jak najszybciej pojawi się na Twej twarzy.
M.
Mówi się, że tylko ten, który przeżył coś podobnego jest w stanie zrozumieć drugą osobę. Informacja dotycząca tragedii...

Posted by Wróżbita Maciej Oficjalne Konto on 22 lipca 2015


Chciałbym, żeby każdy z Was to przeczytał. Każdy kto udziela się tu bądź tylko odwiedza ten profil. Pamiętaj, aby zawsze...

Posted by Wróżbita Maciej Oficjalne Konto on 18 lipca 2015


Wróżbita Maciej pisze do Filipa Chajzera (FB)

Wróżbita Maciej pisze do Filipa Chajzera (FB)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!