Wróżbita Maciej rozszyfrował daty urodzenia kandydatów

przejdź do komentarzy

"Kto powinien zostać prezydentem i jakie prawdziwe cechy charakteru mają Andrzej Duda i Bronisław Komorowski?"

wróżbita maciej wróżbita maciej/Okładka książki
Wczorajsza debata prezydencka rozemocjonowała cały kraj. Wyborcy ugruntowują swoje stanowiska, ludzie kłócą się, wyzywają, nawołują, grożą swoim oponentom, jednym słowem mała wojna domowa na argumenty, hasła, uczucia i memy.

Do kampanii włączył się też czytający z kart wróżbita. Wczoraj wieczorem na profilu FB wróżbity Macieja pojawił się wpis, w którym numerolog na podsatwie dat urodzin Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego interpretuje ich charakter.

Wróżbita podkreśla, że nie agituje, ale zachowuje obiektywizm. Sami oceńcie;)

Czego więc dowiadujemy się o Andrzeju Dudzie?

Andrzej Duda urodzony 16.05.1972 to inteligentny człowiek. Twórczy. Mający wiele pomysłów. Poświęcający się dla innych, lecz niedoceniany. Osoba, która wie, co zrobić, by Polska ruszyła naprzód. Opanowany i cierpliwy. Z drugiej jednak strony, musimy pamiętać, że jest to typ "służbisty", który po objęciu tego stanowiska może wydawać się nam daleki i obcy. A to jest wynikiem jego chłodniejszego podejścia. Jest zamknięty w sobie i nie potrafi się sprzedać. Może to i dobrze. Bo przecież wolimy, by ktoś mniej gadał, a więcej robił. Dzięki niemu również Polska może mieć więcej kontaktów zagranicznych - pisze numerolog.


A Bronisław Komorowski?

Natomiast Bronisław Komorowski, który urodził się 4.06.1952 jest pracowitym, mocno stąpającym po ziemi człowiekiem. Patriota. Silny i dominujący. Nieuznający sprzeciwu. Dyktator, który żąda. Któremu trzeba się podporządkować. Za to konkretny i stanowczy. Czasami za bardzo drobiazgowy. Muszę tu stwierdzić, że w jego dacie urodzenia jest coś niepokojącego. Otóż gdy o coś się stara, robi faktycznie wszystko, by to zdobyć. Natomiast gdy zdobędzie, przestaje o to dbać. Popada wówczas w rutynę. Bo to jest trochę rutyniarz. A my chcemy chyba zmian na lepsze? Nie chcemy, by było jak jest - zauważa wróżbita Maciej.


Przekonuje Was ten horoskop?Z tego powodu, że prawie wszystkie media w Polsce zacytowały dziś pytanie Pana Marcina Mastelerka skierowane do mnie: "...

Posted by Wróżbita Maciej Oficjalne Konto on 17 maja 2015


Wróżbita Maciej rozszyfrował daty urodzenia kandydatów

Wróżbita Maciej rozszyfrował daty urodzenia kandydatów

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!