Wróżbita Maciej: Wywodzę się z biedniejszej rodziny

przejdź do komentarzy

"Nikt nie miał znajomości w mediach. (...) Chodziłem na pieszo, bo nie było mnie stać na autobus."

wróżbita maciej wróżbita maciej/Okładka książki
O tym, że siła woli, upór i wytrwałość w dążeniu do celu są podstawa sukcesu, przekonują nas ostatnio i Łukasz Jakóbiak, który spełnia swe marzenia prowadząc wykłady motywacyjne i Rafał Maślak, który z nikomu nie znanego chłopaka stał się obiektem pożądania kobiet, a kilka dni temu podpisał lukratywny kontrakt ze znaną marką, i Wróżbita Maciej, który ostatnio na FB wspominał swoje trudne początki.

Nie można słuchać ludzi, gdy mówią, że nie jesteś w stanie tego osiągnąć. Mówią to ci, którzy nie podjęliby takiego ryzyka lub ci, których słabość z nimi wygrała - przekonuje celebryta.


Pamiętam, gdy byłem młodym chłopakiem i chodziłem na pieszo przez cały Wałbrzych i wieszałem ogłoszenia dot. moich usług. Chodziłem na pieszo, bo nie było mnie stać na autobus. Przez to nabawiłem się problemów z nogami i musiałem poddać się operacji. Mimo wszystko robiłem swoje. A wszyscy się dziwili, że odnoszę jeszcze większe sukcesy - wspomina wróżbita.


Maciej Skrzątek podkreśla, że robi swoje wbrew złośliwym komentarzom i niechętnym mu osobom:

Do dnia dzisiejszego są tacy, którzy tego nie rozumieją lub szydzą. Lecz odnoszę jeszcze większe sukcesy. Zawsze uważałem, że jeśli jesteś uczciwy i prawy, to jesteś chroniony. I tak jest. Jestem świadomy kto mi szkodzi lub szkodził i dlaczego. I nieraz kusiło mnie, by również to robić, ale jednak zawsze się powstrzymywałem. Bo wierzę bardzo w sprawiedliwość. Pamiętaj, Twoje życie jest jedno i nikt za Ciebie nie przeżyje Twoich przyszłych dni. Jeśli masz pasje lub jakikolwiek talent, nie patrz na innych ludzi. Nie rywalizuj. Nie zazdrość. Bo każdemu jest dane po równo. Tylko jedni się realizują, a drudzy stoją w miejscu - zachęca do działania wróżbita.


Czujecie się zmotywowani?Tak bardzo chciałbym, żeby każdy z Was to przeczytał. W szczególności młodzi ludzie, bo wiem, że udzielacie się tu. Otóż...

Posted by Wróżbita Maciej Oficjalne Konto on 8 czerwca 2015Wróżbita Maciej - ostro daje czadu
Rok 2015 rokiem siły i pieniędzy - twierdzi wróżbita Maciej Skrzątek

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!