Wściekła Tadla na Instagramie: Zaraz oszaleję!

przejdź do komentarzy

"Proszę do mnie nie pisać w tej sprawie."

beata tadla beata tadla/© AKPA
W ubiegłym tygodniu Beata Tadla wrzuciła do sieci kilka starych zdjęć. Widać na nich było kolosalną różnicę wagi - 10 lat temu dziennikarka była zdecydowanie bardziej krągła, dziś wygląda podobnie jak wtedy, gdy miała 20 lat.

WOW! Buzia Tadli 10 lat temu wyglądała, jak księżyc w pełni!

Okazuje się, że zdjęcia spodobały się firmie sprzedającej suplementy na odchudzanie. Ktoś zareklamował produkt używając wizerunku Tadli - na adres uczestniczki Tańca z gwiazdami popłynęły pytania dotyczące tej diety.

Wkurzona Tadla pisze na swoim Instagramie, że nie ma nic wspólnego z owym produktem:

Moi Drodzy,
Nie reklamuję żadnego produktu na odchudzanie! Padła ofiarą oszusta, który posłużył się moim wizerunekim, wymyśloną historią, nieprawdziwymi cytatami... Obrzydliwe metody!
- pisze Tadla.


WOW! Nie poznacie Beaty Tadli, gdy miała 20 lat

Informuję, że podjęłam kroki prawne, bo próba zbicia kapitału czyimś kosztem - ale bez jego wiedzy, woli i zgody - to zwykłe chamstwo, a przede wszystkim działanie wbrew prawu! - denerwuje się Beata Tadla.


Zostałam zalana prośbami i wysyłkę jakiegoś chemicznego g***na, z którym nie mam nic wspólnego. Powtarzam: nie sprzedaję, nie polecam, nie stosuję żadnych produktów na odchudzanie! Proszę do mnie w tej sprawie nie pisać, bo zaraz oszaleję! - kończy wyraźnie poirytowana dziennikarka.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj