Wstydliwy problem współczesnego faceta...

przejdź do komentarzy

czyli cała prawda o Permen King.

permen king permen king/mat. prasowe
Mogłoby się wydawać, że w XXI wieku nie istnieją już tematu tabu – przecież w różnego rodzaju mediach rozmawiamy całkiem otwarcie o sprawach, które zostałyby uznane za bulwersujące czy niestosowne nie dalej niż kilkanaście lat temu. Okazuje się jednak, że istnieje dziedzina, w której ludzkość nie odnotowała praktycznie żadnego realnego postępu od wielu, wielu lat (a może nawet dziesięcioleci) – chodzi oczywiście o szeroko rozumianą sferę naszej seksualności.

Wstyd to zły doradca

Dla niepokojąco wielu mężczyzn problemy z erekcją to nadal temat tabu, co jest o tyle zadziwiające, że obecnie mamy przecież dostęp do wielu skutecznych metod leczenia tego rodzaju zaburzeń oraz do środków farmakologicznych, które mogą znacząco przyspieszyć proces odzyskiwania pełnej sprawności seksualnej.

Dlaczego to takie zaskakujące? Ponieważ według badań, których wyniki są powszechnie dostępne w Internecie, co drugi dorosły Polak po 40. roku życia uskarża się na kłopoty z uzyskaniem pełnego wzwodu. Spośród nich zaledwie 7% zgłasza się do lekarza i chce podjąć leczenie. Można byłoby próbować obarczyć winą za ten stan rzeczy naszą rodzimą służbę zdrowia i utrudnioną dostępność do specjalistów, ale brutalna prawda jest całkiem inna: po prostu wstydzimy się pójść do lekarza.

Co najciekawsze, bardziej boimy się opinii społecznej niż własnej śmierci – wbrew pozorom nie ma w tym stwierdzeniu przesady. Spora liczba mężczyzn w Polsce źle się odżywia, cierpi na nadwagę, nie uprawia żadnego sportu i ma stresującą pracę. To wszystko fatalnie wpływa na sprawność seksualną, ale oczywiście nie wchodzi w grę wizyta u lekarza, który niemal na pewno zaleci zmianę trybu życia oraz diety, poradzi także, aby w miarę możliwości zredukować ilość stresu i zażywać nieco ruchu. Dla współczesnego „Prawdziwego Faceta” to niemożliwe – on woli każdego dnia po robocie pójść z koleżkami na kebaba i fryty, popić to wszystko hektolitrem piwska, pochwalić się całkowicie fikcyjnymi dokonaniami łóżkowymi, a po powrocie do domu wbić swe zwaliste cielsko w fotel i pooglądać telewizję. Jest przecież nieśmiertelny, prawda? No, chyba że w wieku 47 lat zupełnie niespodziewanie umiera na zawał...

Proste rozwiązania są najlepsze

Aby uniknąć powyższego scenariusza, wcale nie trzeba się silić na jakieś szczególne bohaterstwo – wystarczy przyznać się przed samym sobą, że problem faktycznie istnieje i że sam nie zniknie. To dobry początek. Następny krok to stopniowe wprowadzanie zmian: wyeliminowanie z diety nadmiernej ilości tłuszczów zwierzęcych, zwiększenie ilości spożywanych owoców i warzyw, podjęcie aktywności fizycznej i odpowiednia suplementacja, dzięki której przyspieszymy proces powrotu naszego organizmu do pełnej sprawności seksualnej.

Suplement suplementowi nierówny

Jednym z najpopularniejszych w Polsce suplementów wspomagających sprawność seksualną jest preparat Permen King. Trudno się w tym kontekście dziwić, że wokół niego i jego działania narosło wiele zupełnie nieprawdziwych mitów (na niemal każdym forum dyskusyjnym w Internecie jest wątek o Permen King – przeważnie dość długi), warto jednak jasno i konkretnie postawić pewne sprawy, aby osoby, które zdecydują się na jego użycie, stosowały go z pełną świadomością.

Po pierwsze i najważniejsze, Permen King ma całkowicie naturalny skład: buzdyganek naziemny, żeń-szeń właściwy, l-arginina i ekstrakt z owoców żurawiny. Dzięki temu nie istnieją absolutnie żadne przeciwwskazania dla jego stosowania (również wiekowe) za wyjątkiem ewentualnych uczuleń na któryś ze składników.

Po drugie właściwe dawkowanie precyzyjnie określa ulotka dołączona do każdego opakowania Permen King – nie jest to suplement, którego efekty działania są widoczne natychmiast i warto mieć tego świadomość. To nie żadna niebieska tabletka, tylko preparat, którego regularne zażywanie ma sporą szansę sprawić, że efekty jego działania utrzymają się również na długo po zakończeniu suplementacji.

Po trzecie, z uwagi na wspomniany już wyżej skład, Permen King nie wywołuje żadnych negatywnych skutków ubocznych. Naturalne składniki mogą powodować jakieś nieprzyjemne konsekwencje jedynie w przypadku uczulenia na nie, ale oczywistym jest, że jeśli mamy alergię np. na żurawinę, będziemy jej unikać. Praktycznie wszystkie niezależne opinie na temat preparatu Permen King są pozytywne, więc informacje na temat potencjalnej szkodliwości jakiegokolwiek składnika tego suplementu należy włożyć między bajki.

Po czwarte i ostatnie, cena. Permen King może i nie jest najtańszym suplementem na rynku, ale za to (w przeciwieństwie do farmaceutyków tanich i pochodzących z niepewnych źródeł) jest skuteczny. W zamian za całkiem rozsądną cenę otrzymujemy produkt wysokiej jakości, o naturalnym składzie i potwierdzonym działaniu.

Podsumowując: stosowany zgodnie ze wskazówkami producenta Permen King jest suplementem całkowicie bezpiecznym, którego skuteczność wynika z faktu zastosowania wyłącznie naturalnych składników w optymalnie dobranych dawkach.

Nieuczciwa konkurencja

Na sam koniec jeszcze jedna istotna kwestia: o tym, że w Internecie można znaleźć niemal wszystko, wiemy bardzo dobrze. Zdają sobie z tego również sprawę firmy wypuszczające na rynek suplementy mające stanowić konkurencję dla Permenu. Nic w tym złego, dopóki działają w sposób uczciwy, jednak w ostatnim czasie pojawiło się w sieci bardzo wiele stron zawierających co najmniej niepełne, a przeważnie całkowicie nieprawdziwe informacje na temat działania suplementu Permen King oraz jego producenta, czyli firmy Walmark. Fakt ten został już zgłoszony do Google – obecnie trwa postępowanie mające na celu usunięcie tych stron z wyników wyszukiwania oraz zbanowanie ich w celu zapobieżenia rozpowszechnianiu informacji niezgodnych z prawdą.

Wolny rynek oraz wolność słowa wcale nie oznaczają, że można zamieszczać w ogólnoświatowej sieci informacyjnej kłamstwa wymyślone tylko po to, by zniszczyć wizerunek i zdeprecjonować wartość konkurencyjnego produktu. Przestrzegamy więc przed pochopnym dokonywaniem zakupów na stronach innych niż strona producenta Permen King, ponieważ tylko i wyłącznie tam (oraz oczywiście w aptekach i innych legalnych punktach dystrybucji) można nabyć suplementy z serii Permen o jakości i działaniu gwarantowanym przez wytwórcę.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość: Seba 13-07-17, 19:56 cytuj
    Ja też stosowałem IQman i jestem bardzo zadowolony z efektów, zresztą żona, podobnie,pomimo, że na początku miała pewne obiekcje, co to takiego rozwiązanie problemu, który zaczął u mnie się wtedy nasilać
    Nie masz konta? Zarejestruj się!