Wszyscy młodzi rodzice muszą na to uważać!

przejdź do komentarzy

Dzieci mogą przez to być ciągle chore.

viral viral/Facebook, youtube
Uwaga rodzice! Powinniście przeczytać ten artykuł, jeśli macie kubek dla niemowląt lub małego dziecka dziecka, a ono często ma problemy ze zdrowiem. Jego ciągłe alergie bądź notoryczne wizyty u lekarza nie muszą być spowodowane np. złą dietą lub innymi czynnikami, a... kubkiem z którego często pije.

Przekonało się o tym młode małżeństwo z USA, które nie mogąc znaleźć przyczyny złego stanu zdrowia swojego dziecka, wpadło na pomysł, aby sprawdzić jego kubek. Widok był porażający. Gdy rozmontował wewnętrzny filtr, okazało się... że w środku jest PLEŚŃ i GRZYB.

Nazwa produktu to Tommee Tippee Cup. Okazało się, że dziecko Powellów, cały czas wprowadzało do swojego organizmu bakterie i grzyby, które powodowały reakcje alergiczne i osłabienie organizmu.

Przerażające. Rodzice nawet nie chcą myśleć, co mogłoby się stać, gdyby szybko nie zareagowali. Obecnie domagają się odszkodowania od firmy, która wyprodukowała kubek.

Zobacz więcej: Kim była przerażona, gdy zobaczyła swoje dziecko

Gdy udostępnili swoją reakcję na facebooku, okazało się, że nie są jedynymi rodzicami, którzy również mieli ten sam problem. Okazało się, że wada jest w większości kubków. A reakcja firmy?

Oświadczenie możecie przeczytać na dole tego artykułu.

Czy również macie produkt tej firmy, a Wasze dziecko często choruje? Sprawdźcie zatem na wszelki wypadek, czy również taka pleśń znajduję się w waszym kubku. Przezorny zawsze zabezpieczony, prawda?

OŚWIADCZENIE PRODUCENTA

Drodzy Rodzice, zauważyliśmy wiele pytań związanych z problematycznym myciem części od naszych nowych bidonów. Chcielibyśmy zapewnić Was, że zdrowie i bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze. Traktujemy wszystkie Wasze wiadomości i zgłoszenia bardzo poważnie.

Sprzedajemy miliony kubków na całym świecie, ale widzimy, że część naszych klientów spotkał problem z domywaniem części bidonu przy ustniku. Przepraszamy za to z całego serca i zapewniamy, że nasz dział produkcyjny został poinformowany o tej sprawie.

Jeśli nie udało nam się odpowiedzieć na Wasze pytania związane z tym tematem satysfakcjonująco prosimy, zajrzyjcie na stronę , gdzie poznacie szczegóły dotyczące bidonów, które powinny rozwiązać wszelkie wątpliwości.

Ogromnie zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, chcemy spełniać Wasze oczekiwania. Już wkrótce na rynek wprowadzimy nowe kubki, które na pewno nie będą sprawiały problemów w czyszczeniu.


 
Thank you for your patience with us. First we’d like to assure you that child health and wellbeing is at the heart of...

Posted by Tommee Tippee United Kingdom on 25 luty 2016

Wszystkie młode matki muszą uważać na te kubki!

Wszystkie młode matki muszą na to uważać!

Wszystkie młode matki muszą na to uważać!

Wszystkie młode matki muszą na to uważać!

Wszystkie młode matki muszą uważać na te kubki!

Wszystkie młode matki muszą uważać na te kubki!

Wszystkie młode matki muszą uważać na te kubki!

Oświadczenie producenta produktów Tommee Tippee - firma Mayborn

"W związku z wieloma pytaniami związanymi z problematycznym myciem części od naszych nowych bidonów i kubków, chcielibyśmy zapewnić Was, że zdrowie i bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze. Traktujemy wszystkie Wasze wiadomości i zgłoszenia bardzo poważnie.

Sprzedajemy miliony kubków na całym świecie, ale widzimy, że część naszych klientów spotkał problem z domywaniem części bidonu przy ustniku.

Przepraszamy za to z całego serca i zapewniamy, że nasz dział produkcyjny został poinformowany o tej sprawie. Zachęcamy wszystkich właścicieli kubków niekapków z jednoczęściowym zaworem, których dotyczy problem do kontaktu. Niezwłocznie będziemy wysyłać im bezpłatnie nowe, przezroczyste zawory, które nie powinny sprawiać już kłopotów. Powinno to ułatwić czyszczenia i pozwolą upewnić się rodzicom, że zawór podczas mycia został całkowicie wyczyszczony. Klienci mogą kontaktować się z nami bezpośrednio pisząc na adres: reklamacje@akpol.com.pl

Ogromnie zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, chcemy spełniać Wasze oczekiwania. Już wkrótce na rynek wprowadzimy nowe kubki, które będą posiadały dwuczęściowy zawór i dzięki czemu będzie łatwiejszy w czyszczeniu. Nowy zawór umożliwi używanie naszych kubków do różnych rodzajów płynów.

Wszystkie nasze kubki posiadają instrukcję ze szczegółowym opisem jak czyścić zawór, aby usunąć zgromadzony osad wewnątrz zaworu. Należy stosować się do zawartych tam informacji.

Powyższy problem dotyczy jedynie kubków niekapków z jednoczęściowym zaworem i nie ma związku z pozostałymi produktami Tommee Tippee (nie dotyczy kubków i bidonów ze słomką)."

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!