WSZYSTKIE dziewczyny Georga Clooneya! (FOTO)

przejdź do komentarzy

Zobaczcie, komu nie udało się zaciągnąć go do ołtarza.

george clooney george clooney/© Fame/Flynet
O tym ślubie mówiła każda stacja - zatwardziały kawaler (a raczej rozwodnik), George Clooney (53 l.), poślubił w sobotę wziętą prawniczkę, Amal Alamuddin (36 l.).

Ślub odbył się w siedmiogwiazdkowym hotelu w Wenecji. Na uroczystość przybyli sławni i bogaci - choćby Anna Wintour, Matt Damon czy Cindy Crawford. Mieszkańcy pływającego miasta za to narzekali, że jeszcze nigdy żaden ślub nie sparaliżował im życia tak, jak ceremonia Clooneya. Trudno się dziwić, tam gdzie gwiazdy, tam też paparazzi.

Jednak zanim Amal i George stanęli na ślubnym kobiercu, aktor zarzekał się, że już nigdy tego nie zrobi. Pierwszy raz Clooey wziął ślub w 1989 roku z Talią Balsam. Byli małżeństwem 4 lata i od tego czasu George wielokrotnie podkreślał, że więcej nie oświadczy się żadnej kobiecie.

A miał sporo okazji... Niektóre serwisy specjalizujące się w wyliczaniu kochanek i kochanków gwiazd naliczyły 18 pań pretendujących do nazwiska Clooney. Wśród byłych, niedoszłych, które przez krótszy lub dłuższy czas pokazywały się u boku przystojniaka były Lucy Liu, Sarah Larson, Elisabetta Canalis czy Stacy Keibler.

Co takiego ma w sobie Amal? Podobno na początku znajomości z Georgem dała mu kosza. Ten miał skłonić aktora do walki o serce pięknej prawniczki.

Życzymy im szczęścia!


WSZYSTKIE dziewczyny Georga Clooneya! (FOTO)

WSZYSTKIE dziewczyny Georga Clooneya! (FOTO)

WSZYSTKIE dziewczyny Georga Clooneya! (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!