Wszystko, co powinniście wiedzieć, o żonie Jamiego Dornana

przejdź do komentarzy

Amelia Warner to nie tylko zazdrosna żona.

amelia warner amelia warner/PR Photos
Media skupiają się nie tylko na głównych bohaterach 50 twarzy Greya - Jamiem Dornanie (32 l.) i Dakocie Johnson (25 l.) - w sieci znajdzie się też miejsce dla pani Dornan.

Na razie media nie przedstawiają Amelii Warner w najlepszym świetle. Od kiedy pisze się o Jamiem, jego żona przybiera medialną postać zielonookiego potwora ziejącego zazdrością. Podobno pani Dornan nie pozwoliła mężowi samodzielnie pojechać na plan filmu. Zabrała córeczkę i całą rodziną pilnowali wspomagali aktora.

Amelia dzielnie wspierała swojego męża podczas promocji erotyku, jednak kategorycznie odmówiła obejrzenia filmu:

Amelia nie chce go oglądać. Chce mnie za to wspierać w pracy. Nie będę nalegał, by obejrzała 50 twarzy Greya, to jej decyzja. Ona dobrze wie, że wszystko na wielkim ekranie jest udawane, ale prawdopodobnie nie będzie czuła się komfortowo oglądając ten film - jest w nim dużo moich pośladków. Też nie będę czuł się dobrze oglądając swój zadek - tłumaczył żonę Dornan.


Następnie pojawiły się - na szczęście fałszywe - plotki o tym, że Jamie zdecydował się porzucić role w erotyku i tym samym zapewnić ukochanej spokój ducha.

Co jeszcze powinniśmy widzieć o Amelii Warner?

Jest angielską aktorką, która grała w filmach tj. Mansfield Park, The Echo, Æon Flux and Quills. Jest również piosenkarką, która nagrywa pod pseudonimem Slow Moving Millie. Teraz będzie najciekawsze - Amelia w 2001 miała wyjść za mąż za Colina Farrella! Ostatecznie do ślubu nie doszło. Panna Warner i Jamie poznali się i zaręczyli w 2012 roku. Aktorzy mają czteromiesięczną córeczkę, Dulcie.

Jak obstawiacie, ich małżeństwo przetrwa wszystkie części 50 twarzy Greya?


Wszystko, co powinniście wiedzieć, o żonie Jamiego Dornana

Wszystko, co powinniście wiedzieć, o żonie Jamiego Dornana

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!