Wyciekły FRAGMENTY thrillera erotycznego Felicjańskiej!

przejdź do komentarzy

50 twarzy Greya dla ubogich?

ilona felicjańska ilona felicjańska/© KAPiF
Jazda pod wpływem alkoholu, pozowanie nago z polskim paparazzo w jego łóżku i teraz to: thriller erotyczny, który ma zawierać elementy autobiograficzne. Ilona Felicjańska porusza się po równi pochyłej. Niżej i niżej.

Super Express opublikował już fragmenty książki Wszystkie odcienie czerni jej autorstwa. Mocne, żenujące, aspirujące do 50 twarzy Greya (50 shades of Grey), ale przy nich ta powieść to wyżyny literatury.

Felicjańska chaotycznie bierze się za opisy seksu, np. oralnego:

Rozpinam mu spodnie, ściągam razem z majtkami. Nie ma wzwodu, ale jest lekko powiększony, zaczyna budzić się do życia. Biorę go do ust i błyskawicznie rośnie, twardnieje. - Jestem brudny - protestuje. Nie obchodzi mnie to. Odrzucam jego ciuchy i uruchamiam prysznic. Wzdrygamy się od zimnej początkowo wody. Zanim zacznie płynąć ciepła, mijają trzy sekundy, może pięć. Drżymy najpierw z zimna, potem z rozkoszy, ociekamy wodą, całując się. Ja wciąż w bawełnianej koszulce, jak dziewczyna z deszczu. Moje piersi twardnieją pod koszulką, dzięki niej wydają się jeszcze bardziej nabrzmiałe, sutki sterczą jak wisienki na torcie. Pociera je, całuje, liże przez koszulkę, a mnie jest cholernie dobrze. Cholernie. Padam na kolana, znów jest w moich ustach, twardy jak kamień, pulsujący, gorący. Pocieram go dłonią, obejmuję ustami, znów dłonią i myślę, że jest dla mnie akurat, jakby wymarzony, idealny. Ani za duży, ani za mały.

Znajdziemy też opis seksu w samochodzie (jakie to tendencyjne!):

Jesteśmy w samochodzie, na tylnym siedzeniu. Moje kolana zdziera szorstka skóra kanapy. Siedzę na nim, on siedzi we mnie. Pulsuje. Wciąż wylewa się do środka ostatnimi spazmami, a potem wycieka razem z tym, co ze mnie ucieka od rozkoszy i tego krzyku. Samochód stoi w lesie, w głuszy. Mogę krzyczeć do woli. Nikt nie ma prawa żądać od ciebie milczenia, Anno. Nikt.

Od Felicjańskiej też nikt nie może żądać milczenia. Niestety.
 
 


Wyciekły FRAGMENTY thrillera erotycznego Felicjańskiej!

Wyciekły FRAGMENTY thrillera erotycznego Felicjańskiej!

Wyciekły FRAGMENTY thrillera erotycznego Felicjańskiej!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!