Wyczerpana Doda w ŻAŁOBIE! Nie uwierzycie, co zrobiła!

przejdź do komentarzy

Pokazała, że ma wielkie serce.

doda doda/instagram.com/dodaqueen/
Doda przeżywa naprawdę ciężkie chwile. Pod koniec czerwca zmarła jej ukochana babcia. Wczoraj poinformowała o śmierci 13-letniego psa-przyjaciela. Wokalistka nabrać siły przed kolejnymi biznesowymi przedsięwzięciami. Tragiczne wydarzenia pokrzyżowały piosenkarce plany. Przez osobisty dramat zrobiła coś, co zaskoczyło fanów.

Dodzie zmarł przyjaciel. Fani bardzo współczują: Tyle nieszczęść!

Wokalistka postanowiła wylicytować bilety na koncert Guns 'n' Roses. Dostała je w prezencie od samego Slasha. Niestety, z powodu żałoby nie może uczestniczyć w pogo na występie jednego z najsłynniejszych zespołów świata:


- Jak wiecie 20 czerwca zmarła moja ukochana babcia, to był moj pierwszy pogrzeb w rodzinie.2 tygodnie później odszedł moj kolejny członek rodziny,ukochany pies, który towarzyszył mi przez ostatnie 13 lat.Nie umiem sobie jeszcze z tym poradzić na tyle żebym umiała się cieszyć z tak wyjątkowych chwil jakim jest KONCERT GUNS’N’ROSES w Chorzowie 9 lipca .Dostałam zaproszenie od Slasha i mimo iż jeszcze miesiąc temu cieszyłam się,ze znowu spotkam moj ulubiony zespół ,dziś moje serce jest w żałobie.

- przyznała.

Zlicytowane zostaną także gitarowe kostki Slasha:


- Zawsze staram się zobaczyć wszędzie tez dobre strony dlatego rozpoczynam licytacje 2 moich biletów ( Slash przekaże mi je w dzień koncertu,a ja zwycięzcy) oraz kostki Slasha ,którą grał na koncercie w Gdańsku ( taki mały bonusik dla fana).


Pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel:


- W związku z moją obecna prywatną sytuacją,chciałabym aby pieniądze z licytacji wspomogły starszych ludzi ,którymi opiekuje się fundacja @mali.bracia.ubogich . Fundacja ta od lat zapewnia tym samotnym i biednym staruszkom chociażby godnie i w cieplej atmosferze spędzić święta. Dlatego gorąco zapraszam do licytacji -link w BIO❤️życzę świetnej zabawy na koncercie!


Doda kupuje WILLĘ! Jej sąsiadką będzie...

Fani są poruszeni. Myślicie, że do Dody wreszcie uśmiechnie się dobra passa?

Weźmiecie udział w licytacji?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (27): sortuj