Wydało się! Kourtney Kardashian robi TO, żeby wyglądać na szczuplejszą!

przejdź do komentarzy

Wszystko odkryli dociekliwi fani.

kourtney kardashian kourtney kardashian/instagram.com/kourtneykardash/
Kourtney Kardashian obrała sobie ambitny cel - chce mieć najlepszą figurę ze wszystkich Kardashianek. 39-latka intensywnie trenuje oraz katuje się drakońską dietą. Wszystko po to, by niemal codziennie chwalić się efektami pracy na swoim Instgramie, który obserwuje prawie 68 milionów internautów. Okazuje się, że Kardashianka stosuje pewien niewinny trik, dzięki któremu na każdym zdjęciu jej sylwetka wyróżnia się.

Fani skrytykowali Kourtney Kardashian. Wściekła się i ostro odpowiedziała!

Nie chodzi tu bynajmniej o nadużywanie photoshopu. Fani Kourtney zauważyli, że niemal na każdym zdjęciu, które ma eksponować jej szczupłą sylwetkę, gwiazdka pozuje ze swoimi... większymi koleżankami. Internauci twierdzą, że w ten sposób chce pokazać, jak bardzo wyróżnia się na tle innych.

Czyżby chciała za wszelką cenę udowodnić, że jest najlepsza? Po rozstaniu z Younesem Bendjimą celebrytka intensywnie szuka partnera. Przyłapano już ją na randce z 20-letnim Lucą Sabatem, a zagraniczne media twierdzą, iż Kardashianka myślała nawet o powrocie do ojca swoich dzieci, Scotta Disicka.

Wymiary GWIAZD: Ile waży Kourtney Kardashian?

Zobaczcie zdjęcia Kardashianki. Czujni obserwujący rzeczywiście mają rację?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (4): sortuj