Wygrała z Faktem

przejdź do komentarzy

Anna Mucha wygrała proces z dziennikiem "Fakt".

anna mucha anna mucha/(c) Kapif
Poszło o półnagie zdjęcia Anny Muchy, jakie opublikował dziennik Fakt. Fotografie wykonano, kiedy aktorka wypoczywała na wakacjach w Egipcie.

- Jestem pierwsza osobą, która wytoczyła Faktowi proces. Sprawa ciągnęła się kilka lat i wreszcie odetchnęłam z ulgą - powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl. - Ta publikacja - moje nagie zdjęcia na plaży - to był zamach na moją prywatność. Poczułam się tak, jak zgwałcona kobieta... - dodaje.

Gwiazda M jak miłość odrzuciła propozycję ugody, bo - jak twierdzi - ludzie z Faktu nie są dla niej partnerami do rozmowy.

Sąd przyznał jej rację, a Faktowi kazał przeprosić w ciągu dwóch tygodni i wypłacić odszkodowanie w wysokości 75 tys. złotych. Z tego, co wiadomo, jest to najwyższa kwota, jaką do tej pory musiał wypłacić ten dziennik.

- Pamiętam, jak w zeszłym roku przepraszali Joannę Brodzik - aż boję się pomyśleć jak mnie przeproszą... - mówi Mucha. - Nie wiem jeszcze co zrobię z pieniędzmi, ale cieszę się, że sąd nie kazał Faktowi przekazać tej kwoty na cele charytatywne. Wówczas ta gazeta zrobiłaby wszystko, aby pokazać się jako dobroczyńca.

Kary ciąg dalszy: dziennik ma zakaz publikowania jakichkolwiek materiałów na temat życia prywatnego Anny Muchy!

Trzeba przyznać, że z wyprawy do Chin i Birmy wróciła z wielkim impetem. Zaczęła już występy w warszawskim Centrum Artystycznym Montownia w sztuce "Bomba" w reżyserii Macieja Kowalewskiego, wciąż również będziemy oglądać ją w ukochanym serialu Polaków - M jak miłość.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!