Wyjdź za mnie - poznajcie uczestników nowego reality show (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Mamy ich wizytówki wideo.

wyjdź za mnie wyjdź za mnie/Mat. prasowe
Już dziś wieczorem, o godz. 22:15 na antenie Telewizji Polsat zobaczymy pierwszy odcinek nowego reality show pt. Wyjdź za mnie. W tym programie mogą spełnić się marzenia ludzi, którzy już dawno stracili nadzieję na odnalezienie drugiej połówki.

Donald Trump Jr miał ROMANS z seksowną Aubrey O'Day

Uczestnicy show przeżyją nie tylko emocjonującą przygodę w skąpanej słońcem Hiszpanii, ale przede wszystkim będą mieli szansę na spotkanie tej najważniejszej osoby w ich życiu.

Dwanaście osób, w wieku 24 – 43 lata, wybranych spośród setek zgłoszeń będzie się starało odnaleźć swoją drugą połówkę. Każdy z nich jest inny i ma odmienny bagaż życiowych doświadczeń, ale łączy ich jedno – marzenie o miłości.

Jennifer Lawrence w końcu mówi o romansie z Bradem Pittem i Chrisem Prattem

Sześć kobiet i sześciu mężczyzn przez kilka tygodni mieszkało w luksusowej rezydencji nad brzegiem morza. Każde z nich wprowadzał się do Domu Zaręczyn z nadzieją, że spotka kogoś wyjątkowego, założy z nim rodzinę i spędzi resztę życia. Podczas romantycznych kolacji, wycieczek i randek będą mieć okazję lepiej się poznać i być może w sobie zakochać. Czy im się to uda? Zobaczymy już dziś wieczorem - Wyjdź za mnie, godz. 22:15 w Polsacie.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (23): sortuj