Wyrywały sobie zęby, żeby mieć szczupłą twarz!

przejdź do komentarzy

Znana modelka przerywa milczenie.

katia elizarova katia elizarova/©PR Photos
O zawodzie modelki krążą już legendy - ciągłe głodówki, zajadanie się wacikami, czy wieczne bieganie w folii spożywczej.

Nie wszystkie dziewczyny rzeczywiście tak robią, ale są też takie, które decydują się na takie kroki, a nawet gorsze. Katia Elizarova, światowej sławy modelka pochodząca z Rosji, udzieliła ostatnio wywiadu w The Times, w którym powiedziała:

- Niektóre dziewczyny miały bulimię. Znałam też takie, które zażywały kokainę po to, by nie czuć głodu i mieć zapadnięte policzki. Były też takie, które wyrywały sobie ostatnie zęby dla szczupło wyglądającej twarzy.

Wydaje się, że Katia wie, co mówi. W zawodzie przepracowała 13 lat, była twarzą Chanel, chodziła też po wybiegach dla Versace, Calvina Kleina, czy Victoria's Secret.

Ciężka, a nawet wyniszczająca praca nad wyglądem, to nie jedyne cienie modelingu.

- Często modelki są zwabiane do klubów, gdzie mają zabawiać starszych mężczyzn... To nie jest miłe, ale przestajesz o tym myśleć, gdy agencja zalega z wypłatą, a ty nie masz, co włożyć do garnka.

Elizarova chętnie bierze teraz udział w debatach na temat rozmiaru 0, podczas których zniechęca do drakońskich diet. Przekonałyby Was jej zwierzenia?
 


Wyrywały sobie zęby, by mieć szczupłą twarz!

Wyrywały sobie zęby, by mieć szczupłą twarz!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!