Wyspy Kanaryjskie - wakacje w stylu gwiazd

przejdź do komentarzy

Tam aż roi się od gwiazd!

wyspy kanaryjskie wyspy kanaryjskie/mat. prasowe
Wyspy Kanaryjskie to jedno z ulubionych wakacyjnych miejsc Polaków, w tym także tych najbardziej znanych – wypoczywali tam m.in. Doda, Rafał Maślak czy Joanna Koroniewska. My także możemy wybrać jedną z tych wspaniałych wysp i cieszyć się słoneczną pogodą, licznymi atrakcjami oraz bujną przyrodą.

Wakacje we dwoje
Jeśli marzą Ci się wakacje tylko we dwoje i uważasz wspólne wczasy za świetny sposób na pogłębienie Waszej relacji, to doskonałym wyborem będzie Teneryfa. Wyspa ta słynie z rozległych, przepięknych plaż, lecz także z niewielkich, kameralnych zatoczek, gdzie możemy zorganizować sobie romantyczny wieczór tylko we dwoje. Pogoda określana mianem „wiecznej wiosny”, egzotyczna roślinność oraz pełne uroku skaliste wybrzeża zachęcają do długich, powolnych spacerów. Możemy też wspólnie spróbować swoich sił w sportach wodnych, do których uprawiania panują doskonałe warunki – wśród nich znajdziemy tak ciekawe, jak np. alpinizm podwodny. Do lubianych atrakcji należy też rejs katamaranem lub pływanie z delfinami. Bez problemu powinniśmy znaleźć szeroki wybór ofert wyjazdów na Wyspy Kanaryjskie, w tym także tych atrakcyjnych cenowo, jak np. Teneryfa last minute dzięki Rainbow Tours.

Szalone imprezy
Gwiazdy nigdy nie stronią od szalonych imprez do białego rana, a wielu z nas także ceni sobie taki rodzaj rozrywki. Jeżeli pragniemy dobrze zabawić się w świetnym towarzystwie, a do tego przy okazji wypić parę pysznych drinków i skosztować lokalnych przysmaków, to na Wyspach Kanaryjskich z pewnością będziemy mieli ku temu okazję. Wiele hoteli posiada własne dyskoteki i organizuje niemal codziennie zamknięte imprezy. Jeżeli jednak wolimy wyjść „na miasto”, to także znajdziemy coś dla siebie. Za najbardziej imprezowe z wysp uznaje się Gran Canarię oraz Teneryfę. Odnajdziemy tam kluby dla osób o różnych preferencjach, w których usłyszymy zarówno typową muzykę klubową, jak też inne jej gatunki. Warto przed wyjazdem zrobić mały rekonesans i wybrać miasta najbardziej odpowiadające nam pod kątem nocnego życia.

Plaże i przyroda
Wyspy Kanaryjskie są dość zróżnicowane pod względem krajobrazów – jeden z najbardziej niezwykłych widoków czeka na nas na Lanzarote, która swój niepowtarzalny klimat zawdzięcza wulkanicznemu pochodzeniu. Piasek w wielu różnych ciekawych kolorach, wulkaniczne stożki, „księżycowy” krajobraz oraz wyjątkowa architektura… Wszystko to sprawia, że turyści kochają to miejsce. Na Kanarach znajduje się też wiele wartych obejrzenia Parków Narodowych, np. na Fuerteventurze czy Teneryfie.

Nie bez powodu Wyspy Kanaryjskie uwielbiają zarówno gwiazdy, jak i "zwykli" turyści – to miejsce wiecznej wiosny, wspaniałej zabawy oraz pełnego relaksu.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!