Występ Margaret był FATALNY

przejdź do komentarzy

Czy to wina choroby?

margaret margaret/KAPiF, Youtube
Margaret (24 l.) wystąpiła wczoraj w Świat się kręci przedstawiając swoją piosenkę do Eurowizji 2016. Trzeba przyznać, że jej występ nie należał do najbardziej udanych. Nie dość, że wokalistka śpiewała z półplaybacku, to nie trafiała w dźwięki, a nawet zdarzyło się jej kilka razy zafałszować. Widzowie jednak nie wiedzieli, że wokalistka była chora, a śpiewała mając gorączkę i chore gardło.

Czy przez swój występ może stracić szansę na wygraną? Internauci są w tej kwestii podzieleni. Wiele komentarzy jest bardzo negatywnych, choć zdarzają się wypowiedzi, które starają się bronić artystkę.

oto nowa Mandaryna... zero talentu, produkt stworzony na potrzeby dzisiejszych czasów... tylko po co pchać się z tym na konkurs... Polska podróba Rihanny niestety na festiwalu nie będzie mogła wyłącznie liczyć na chórek i playback. Tam niestety dla niej trzeba będzie wszystko wyśpiewać na żywo... I nie pomogą wymyślone historie o katarze, zatokach czy bólu gardła...


Zobacz więcej: Posłuchajcie utworu Margaret - Cool Me Down na Eurowizję!

Dodatkowo na występ zareagowali zagraniczni fani piosenkarki, dla których utwór, był ulubionym z propozycji wysłanych na Eurowizję. Większość komentarzy jest również nieprzychylna, dominuje przy tym rozczarowanie. Jednak są i tacy internauci, którzy biorą piosenkarkę w obronę, twierdząc że to nie wokalistka zawiniła tego wieczoru.

Jedna z użytkowniczek Youtube napisała:

Miała za cicho mikrofon, była chora, nagłośnienie było słabe, to nie była oficjalna wersja (bo oficjalna będzie 5 marca). Odpuśćcie ludzie sobie, bo cokolwiek byście nie napisali, hejterzy i tak będą wiedzieć lepiej. Ogólnie występy w tym programie nie były dobre. Szpak też jakoś specjalnie nie zachwycił pomimo tego, że na żywo ma głos jak dzwon. Nikt nie patrzy na to, że to nie był koncert eliminacyjny i to wszystko było bardziej na luzie. Po co? lepiej od razu potępić i kij. Przecież to takie polskie :) Piosenka Białorusi... chłopak nie panuje nad swoim głosem, chociaż jego wokal jest ciekawy i jakoś jego rodacy potrafią go wesprzeć.


Miejmy zatem nadzieję, że wczorajsza wtopa jest tylko wypadkiem przy pracy i rzeczywiście Margaret była tego wieczoru chora. Bo w innym wypadku, bardzo źle może to wpłynąć na wynik eliminacji z jej udziałem. Przekonamy się o tym już piątego marca, podczas koncertu na żywo. Tym czasem trzymamy zatem kciuki i życzymy powrotu do zdrowia!

A Wy jak oceniacie występ piosenkarki? Czy uważacie, że tego wieczoru była chora i to nie jest jej wina?
Występ Margaret był FATALNY

Występ Margaret był FATALNY

Występ Margaret był FATALNY
Występ Margaret był FATALNY

Występ Margaret był FATALNY

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!