Wywiad z mistrzem drugiego planu Jaka to Melodia

przejdź do komentarzy

Skąd on się urwał?

pytanie na śniadanie pytanie na śniadanie/KAPiF, Youtube
Mistrz drugiego planu z Jakiej to Melodii - Wieczesław Skidan, zwany przez przyjaciół Sławek, przyjechał dwa lata temu z Ukrainy, aby studiować w naszym kraju. Na program Roberta Janowskiego natrafił przypadkiem, jednak spodobał mu się na tyle, aby stwierdzić, że chce brać w nim udział. I to nie jako zwykły uczestnik, ale jako statysta w pierwszym rzędzie.

Zobacz więcej: Mistrz drugiego planu w Jaka to melodia

Do programu dostał się dzięki swojemu znajomemu, który wprowadził go na plan. Chłopak przestał studiować, tylko skupił się na pracy w statystowanie oraz w modelingu. Miał również swoje epizody w filmach. Złośliwi stwierdziliby, że na naszych oczach rodzi się nowa gwiazda...

Cały wywiad spotkał się jednak z mieszanymi odczuciami Internautów. Jedni zarzucają twórcom, że szukają tematu zastępczego, inni zaś że "bardzo łatwo w tym kraju robi się celebrytów". Inni jednak twierdzą, że chłopak natrafił na idealny moment, ponieważ sam program mógł zejść z anteny.

Janowski przyznał również, że nie zdawał sobie sprawy z tego, że cokolwiek dzieje się za jego plecami. Tym czasem jego córki pokazały mu mistrza drugiego planu, który zrobił furorę w internecie.

Wybuch śmiechu spowodowało pytanie prowadzącej Marceliny Zawadzkiej, czy Sławek może "SKRADNĄĆ" show Janowskiemu (03:49). Po raz kolejni złośliwi mogliby się przyczepić, że to trochę nie po polsku, ale nie my. Nie będziemy się przecież czepiać. Nie jesteśmy, aż tak źli i podli.

Czy polubiliście Sławka? "WSCHODZĄCĄ GWIAZDĘ" jak go określiła Marcelina?

 
Wywiad z mistrzem z drugiego planu Jaka to Melodia

Wywiad z mistrzem z drugiego planu Jaka to Melodia

Wywiad z mistrzem z drugiego planu Jaka to Melodia

via GIPHYvia GIPHYWywiad z mistrzem z drugiego planu Jaka to Melodia

Wywiad z mistrzem z drugiego planu Jaka to Melodia

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!