Wyznań Omeny ciąg dalszy

przejdź do komentarzy

Teraz pogoda, a wcześniej programy erotyczne.

omena mensah omena mensah/Kapif
Na ekranie zawsze uśmiechnięta i elegancka. Taka spokojna pogodynka z dużym seksapilem. Natomiast prywatnie wulkan energii, właścicielka pubu, zaganiana matka i była gwiazda programów erotycznych. O kim mowa? To Omena Mensah.

Dzieciństwo spędziła w Londynie. Między innymi dlatego teraz chodzi na lekcje dykcji, nie wszystkie wyrazy potrafi prawidłowo wymówić. Jej ojciec, pochodzący z Ghany, wyjechał z Polski do Wielkiej Brytanii, ponieważ lepiej tam płacili kardiochirurgowi niż tutaj.

Omena ukończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu i swoją pierwszą pracę podjęła już w wieku lat 17. Pamiętaj, będziesz musiała pracować dwa razy więcej, żeby do czegoś dojść- tak pouczano ją w domu. Wiedziała, że w Polsce osobie o innym kolorze skóry nie będzie łatwo. Kiedy zaczynała pracować jako modelka wszyscy chcieli zatrudniać blondynki, w telewizji karnacja stała się jej zaletą.

Jak się tam znalazła? W wywiadzie dla Super Expressu opowiedziała Znajoma z agencji modelek, w której pracowałam, powiedziała o castingu do programu i że powinnam pójść. Nie bardzo chciałam, bo tam mieli puszczać numery 0-700 i tak dalej. Ona wtedy: "A co ty się martwisz, jeszcze nie wygrałaś". No więc poszłam i wygrałam . Prowadziła program Red Light, a stamtąd trafiła do TVN Meteo. Oburzeni widzowie pisali listy do redakcji TVN, mimo to wywalczyła swoje stałe miejsce na ekranie.

Na pytanie czego szuka w Tańcu z Gwiazdami odpowiada przede wszystkim zabawy, dopiero potem popularności. Nie dla pieniędzy, ponieważ nie dostaje jak inni 10 tysięcy za odcinek. Ma nadzieję, że to show pozwoli jej dostać szansę poprowadzenia programu, na przykład porannego, czegoś w stylu "Kawy czy herbaty". Albo o tematyce sportowej lub egzystencjalnej, ludzkiej, bo lubię ludzi, ich zwyczajne życie.

O romansie z Maserakiem nie ma mowy, swojego partnera traktuje jak przyjaciela. Jest jeszcze jeden ważny powód. Jak już pisaliśmy Omena oficjalnie potwierdziła, że Rafał i Małgosia Foremniak są razem.

Jej życie uczuciowe dotyczy przede wszystkim córeczki Vanessy i męża Jakuba. Zaledwie rok po ślubie nie w głowie jej skoki w bok. Nawet nie ma na to czasu, małżonkowie podróżują między stolicą a Poznaniem, gdzie pan Jakub prowadzi firmę.

Omena Mensah to przede wszystkim chodząca ambicja. Będzie walczyć o pierwsze miejsce, zawsze stawia sobie wysoko poprzeczkę. Jej imię oznacza „kobieta przedsiębiorcza”, nie ma wyzwań, którym by nie stawiła czoła.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!