Xawery Żuławski ostro o władzy: odp***dol się!

przejdź do komentarzy

Reżyser ma dość polityków. Czy słusznie?

xawery żuławski xawery żuławski/
Xawery Żuławski (44 l.), polski reżyser i scenarzysta, którego największym sukcesem jest Wojna Polsko Ruska z Borysem Szycem i Sonią Bohosiewicz w rolach głównych, zaatakował parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości na swoim facebooku.

Artysta twierdzi, że ma dość ciągłych ataków na Lecha Wałęsę oraz Okrągły Stół i jak twierdzi "ma dość populizmu". Co jednak ma na myśli reżyser? Otóż według niego największym obecnie zagrożeniem dla Polski jest Rosja, która wykorzystuje wewnętrzne spory do zminimalizowania roli naszego kraju na arenie międzynarodowej.

Żuławski na swoim prywatnym profilu, umieszcza również prześmiewcze zdjęcia prezydenta oraz polityków z prawej strony politycznej.

Ponadto twierdzi, że polityka prowadzona przez Jarosława Kaczyńskiego doprowadza do sporów między ludźmi, co prowadzi do bezsensownej agresji.

Jednakże powstaje pytanie - komu tak naprawdę na rękę obecna sytuacja w Polsce? Czy tak zwane "teczki Wałęsy" mogą być tematem zastępczym?

Jak uważacie, czy reżyser ma racje w swoich komentarzach?

 


Władzo ! Odpierdol sie ! Zostaw nasze drzewa, żubry, lisy, zostaw naszego Wałesę , daj spokój naszej kulturze , odczep...

Posted by Xawery Zulawski on 24 luty 2016


A ja widzę to tak , przejęcie przez PiS pełnej kontroli nad Polska , zmiana konstytucji a la Orban , zmniejszenie miejsc...

Posted by Xawery Zulawski on 24 luty 2016


I jeszcze jedno ; PiS nie ma żadnej klasy politycznej , żadnej kultury , cechuje ich wiara w wiarę a nie wartości - pomy...

Posted by Xawery Zulawski on 25 luty 2016


Xawery Żuławski ostro o władzy: odp***dol się!

Xawery Żuławski ostro o władzy: odp***dol się!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!