Youtuber Logan Paul sfilmował zwłoki samobójcy - rozpętała się afera

przejdź do komentarzy

"Jesteś IDIOTĄ!"

logan paul logan paul/YouTube
Logan Paul jest znanym YouTuberem z 15 milionami subskrybentów jego konta. Kilka dni temu mężczyzna znalazł się w ogniu totalnej krytyki po tym, jak zamieścił na swoim kanale film nagrany w japońskim "Lesie samobójców".

Logan wybrał się ze znajomymi na wyprawę do miejsca, które cieszy się w Japonii złą sławą - to las, w którym każdego roku odbiera sobie życie wiele osób. Problem samobójstw wśród Japończyków jest ostatnim, który nadaje się na "lifestylowy" kanał bawiącego rówieśników vlogera. Logan postanowił jednek, niczym w filmie niskiej klasy, zrobić show z przygnębiającycm i mrocznym miejscem w tle.

Na miejscu okazało się, że na jednym z drzew faktycznie wiszą zwłoki człowieka. YouTuber nie przestał filmować, mało tego - podszedł do ciała i pokazał je z bliska. Na jego kanale samobójca został co prawda zasłonięty filtrem, ale sam fakt pokazania tego fragmentu "wycieczki" wywołał skandal.

YouTubera skrytykowali zarówno jego fani, jak i gwiazdy, które nie przyjęły do wiadomości przeprosin Paula uznając je za niewystarczające.

Youtuber Logan Paul sfilmował zwłoki samobójcy - rozpętała się aferaSophie Turner, aktorka Gry o tron, napisała:

Jesteś idiotą. Nie poprawiasz świadomości. Jesteś szydercą. Nie mogę uwierzyć, jak bardzo samousprawiedliwiające są twoje przeprosiny. Nie zasługujesz na suceks (widwnię), jaką posiadasz. Modlę się do boga, żebyś nigdy nie doświadczył tego, czego musiał doświadczać ten mężczyzna.Komentarz w sprawie filmu wystosowała też administracja YouTube zamieszczając dane organizacji pomagającej osobom walczącym z depresją i mającym myśli samobójcze.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!