Z ostatniej chwili! Selena Gomez miała przeszczep nerki!

przejdź do komentarzy

Co się stało?

selena gomez selena gomez/© Instagram, TheImageDirection
Selena Gomez (25 l.) w swojej karierze odwołała dwie trasy koncertowe. Pierwszy raz przeszkodziła jej choroba - toczeń rumieniowaty. Hejterzy nie przyjęli takiego wytłumaczenia i zarzucali wokalistce kłamstwo. Wierzyli, że jest uzależniona od narkotyków i alkoholu, a choroba jest zwykłym kłamstwem.

Nie jest. Dziewczyna The Weeknd nie dzieli się ze światem każda nowinką o swoim zdrowiu. Miarka się jednak przebrała wraz z kolejnymi hejtami.

Przed chwilą wokalistka oznajmiła światu, że musiała przejść przeszczep nerki.

Mam świadomość tego, że niektórzy fani zarzucają mi kłamstwo, gdy pada pytanie o to, dlaczego nie promuję swojej muzyki, skoro jestem z niej tak dumna. Musiałam przejść przeszczep nerki. Musiałam to zrobić, by ratować swoje zdrowie - wyjaśnia wokalistka.


Dawcą była Francia Raisa, której wokalistka serdecznie dziękuje.

Zobacz: Selena Gomez pokazała nową fryzurę. Fanki szaleją

Zdrowia panno Gomez!


I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez) Z ostatniej chwili! Selena Gomez miała przeczep nerki!

 Z ostatniej chwili! Selena Gomez miała przeczep nerki!

 Z ostatniej chwili! Selena Gomez miała przeczep nerki!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!