Zachęca kobiety do operacji plastycznych (FOTO)

przejdź do komentarzy

Dziewczyny, posłuchałybyście jej?

izabela skrybant dziewiątkowska izabela skrybant dziewiątkowska/ © KAPiF
Izabela Skrybant-Dziewiątkowska chce przełamać tabu, jakim w polskich mediach są operacje plastyczne. Niewiele osób przyznało się do nich publicznie - Agnieszka Szulim jest już kojarzona głównie z cytatem: "Adam lubi duże biusty".

Wokalistka Tercetu egzotycznego (jeśli nie znacie tej pani, zapytajcie rodziców) opowiedziała Faktowi o swoim nieskrępowaniu odnośnie tego wrażliwego tematu.

– W Polsce panuje sztuczne zakłamanie na temat operacji plastycznych. Zupełnie niepotrzebnie. Wielokrotnie byłam w Stanach Zjednoczonych i tam tego typu operacje są rzeczą całkowicie naturalną - mówi w rozmowie z Faktem.

– Chciałam lepiej się poczuć sama ze sobą. Podobać się sobie – przekonuje zapytana o powód wizyty u chirurga plastycznego. – Najpierw zrobiłam sobie operację oczu. Poczułam się po niej o wiele lepiej jako kobieta. Poza tym, po dwóch ciążach mimo żmudnych ćwiczeń gimnastycznych wciąż się sobie nie podobałam. Owszem, wróciłam do dawnej figury, ale na rękach ciągle wisiała mi skóra. Chciałam się jej pozbyć, więc poszłam do plastyka i ją wycięłam. Dla własnego samopoczucia.

– Ja pracuję na scenie. Muszę mieć nienaganny wygląd. Dlatego pozwoliłam sobie na drugą operację oczu i usunięcie zmarszczek – dodaje. – Ale musimy pamiętać też, żeby same dbać o siebie. Uważam na to, co jem, i codziennie przez godzinę się gimnastykuję.

Czytaj więcej: Czy Kasia Glinka zdobędzie popularność?
 

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!