Zaczęło się! Oto pierwsza BITWA o świątecznego karpia w LIDLU (VIDEO)

przejdź do komentarzy

"Oddaj pan to!" AKTUALIZACJA: Oświadczenie Lidla.

viral viral/Facebook: Wiadomości z Goleniowa
To już tradycja. Co roku sieci supermarketów startują z promocjami na karpia i jak zawsze się to sprawdza, bo przyciągają tłumy.

Yoda ma ZEZA, a Chewbacca TAMPONY na wyposażeniu - klienci Lidla rozczarowani

Lidl to dyskont, który już słynie z bitew o przecenione produkty. Tym razem, jak to przed świętami, na celowniku znalazł się karp. Na fanpage Wiadomości z Goleniowa pojawiło się nagranie z bitwy o rybę.

Promocja wystartowała 19 grudnia, a nagranie jest z godziny 7 rano. Nie odstraszyła wczesna godzina. Klienci zwarci i gotowi ruszyli po zdobycz. Zaczęły się przepychanki. Na nagraniu słychać kłótnie: Oddaj pan to! Daj pan jednego!

Co na to internauci?

Sępy,wolę więcej zapłacić niż uczestniczyć w czymś takim. Kiedyś trafiłam do Lidla też przy podobnej promocji i padłam z wrażenia jak ludzie potrafią się zachować.


Ja pier**le co za cebula.


Skąd oni mają tyle krzepy o 7 rano? 10 Redbulli wypili przed tymi zawodami czy co?


BITWA w Lidlu. Powróciły torebki WITTCHEN (VIDEO)

Myślicie, że było warto?

Aktualizacja

Po południu trafił do nas mail z oświadczeniem PR Lidla:

Oświadczenie

Chcielibyśmy poinformować, iż film o którym jest mowa w artykule, został nakręcony w sklepie Lidl kilka lat temu. Najprawdopodobniej sytuacja nie miała również miejsca w Goleniowie, a w innym sklepie naszej sieci. Informacje o tym, że film został nakręcony w tym tygodniu są więc niezgodne z prawdą.
W okresie przedświątecznym przygotowujemy bardzo dużo promocji dla naszych klientów, by mogli przygotować idealną, wigilijną kolację, nie przekraczając przy tym swojego świątecznego budżetu. Posiadamy ponad 600 sklepów w całej Polsce, w niektórych z nich wybrane promocje cieszą się większym zainteresowaniem klientów. Dokładamy wszelkich starań, by dzięki codziennym dostawom i odpowiedniemu zabezpieczeniu ilości produktów, wszyscy klienci mogli ze spokojem zrealizować swoją listę zakupów przed Świętami.
Z poważaniem,
Aleksandra Robaszkiewicz
PR Manager
Lidl Polska
Zaczęło się! Oto pierwsza BITWA o świątecznego karpia w LIDLU (VIDEO)

Zaczęło się! Oto pierwsza BITWA o świątecznego karpia w LIDLU (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!