Zakupy Mariny, e-maile Bachledy

przejdĽ do komentarzy

Czyli plotki z ostatniego tygodnia w pigułce.

alicja bachleda - curu¶ alicja bachleda - curu¶/© KAPiF
Marina i Mrozu na zakupach w Londynie
Jak zakupy, to najlepiej za granic±. W ten sposób gwiazdy ł±cz± przyjemne z pożytecznym - podróżowanie i wydawanie pieniędzy z lansem. Ostatnio do Londynu poleciała najgrzeczniejsza para naszego show-biznesu - Marina i Mrozu. Więcej przeczytacie tutaj.


Siostra Schejbal też chce być sławna
Na razie jeszcze nie ma swojej biografii na filmowych portalach i niewiele o niej słychać, ale strasznie chciałaby być tak sławna jak jej siostra, Magdalena Schejbal. Szczegóły - tutaj.


35 sekund nowej piosenki Avril Lavigne
Jest już pierwszy fragment nowego utworu Avril Lavigne. Krótki, bo 35-sekundowy, ale fani chętnie posłuchaj± i tego, by się przekonać, w jakim kierunku pójdzie ich idolka przy okazji nowej płyty. Szczegóły tutaj.


Christina Aguilera miała wczoraj swoje ¶więto
Piosenkarka skończyła wczoraj 30 lat. Czyżby jej ostatnie zawirowania w życiu uczuciowym były dowodem na to, że kryzys wieku ¶redniego nie omija również gwiazd? Artykuł o Aguilerze znajdziecie tutaj.


Gwiazdy z diastem±
Jedni uważaj± przerwę między jedynkami za urocz±, inni woleliby usun±ć j± u dobrego dentysty. Modelki, aktorki i piosenkarki staj± się dzięki niej oryginalne. Madonna, Lara Stone, Jessica Hart czy Vanessa Paradis - która z nich podoba się Wam najbardziej z dodatkowym "efektem" w postaci diastemy? Pojedynek znajdziecie tutaj.


Makijaż Angeliny Jolie z filmu The Tourist
Je¶li chcecie upodobnić się do boskiej Angie...


Colin rozmawia z Alicj± przez e-maile. Ma do¶ć jej histerii
Tylko suche informacje wysyłane poczt± elektroniczn±, dotycz±ce głównie opieki nad synem. I to bardzo sporadyczne. W taki sposób komunikuje się Colin Farrell z matk± swojego dziecka. Szczegóły pod tym linkiem.


Moda na rozwody
W show-biznesie mamy prawdziw± plagę rozstań w¶ród gwiazd. Której pary najbardziej Wam szkoda? Szczegóły znajdziecie tutaj.


Ksi±żkiewicz otwiera... szkołę tańca!
Najnowsze plotki dotycz±ce Weroniki Ksi±żkiewicz głosz±, jakoby aktorka miała w planach otwarcie szkoły tańca. Nie wiemy czy Ksi±żkiewicz potrafi tańczyć, z parkietu Tańca z gwiazdami zeszła błyskawicznie na skutek problemów z kręgosłupem. Dlatego trochę w±tpimy w
prawdziwo¶ć tej plotki. Ale kto wie? Po szczegóły odsyłamy TUTAJ.


Seksowne stroje k±pielowe od Victoria's Secret
Prezentuje je piękna Candice Swanepoel. Zobaczcie koniecznie!


Dodatki na karnawał
Zanim zaczniecie wymy¶lać sylwestrowe stylizacje, zajrzyjcie na Zeberkę. Tam gar¶ć pomysłów na karnawałowe spinki i wsuwki oraz opaski na imprezę - prosty sposób na odmianę fryzury.


Anja Rubik cała w złotej farbie i...
Do niedawna niewiele osób w Polsce w ogóle kojarzyło Anję Rubik. Teraz, gdy modelka robi się u nas coraz bardziej popularna, fani wyszukuj± jej starsze, nieraz do¶ć dziwaczne sesje. Jedn± z nich znajdziecie pod tym linkiem.


Była Karolaka się roztyła!
Magdalena Lamparska jeszcze niedawno była bardzo szczupł± dziewczyn±. Ostatnio aktorka trochę przybrała na wadze... Więcej przeczytacie tutaj.


Jak naprawdę nazywaj± się polskie gwiazdy?
Okazuje się, że nie wszystkie polskie gwiazdy nazywaj± się tak jak się przedstawiaj±. Ich nazwiska s± zmienione, czasami diametralnie. News tutaj.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!