Zamiast Rubik i Krupy Naomi Campbell z koleżankami

przejdź do komentarzy

Nie ma Top Model? Polsat poleca The Face.

the face the face/Polsat Cafe
W tym sezonie fani polskiej edycji Top Model musieli się obejść smakiem. TVN pokazuje inny show poświęcony modzie - w niedziele na tym kanale można oglądać Project Runway. Również w niedziele Polsat Cafe zdecydował się pokazać inny program o szukaniu talentów w modelingu. Już w najbliższą niedzielę ruszy The Face - modowe show z Naomi Campbell, Coco Rochą i Karoliną Kurkovą.


The Face to niezwykły konkurs dla modelek - Naomi Campbell, Coco Rocha i Karolina Kurkova swoją niezrównaną wiedzą o świecie modelingu podzielą się z młodymi adeptkami tego zawodu, z których tylko jedna będzie mogła stać się The Face - ambasadorką globalnej marki. Każda z - supermodelek dokona castingu kandydatek na podstawie którego wybierze swoją drużynę czterech potencjalnych supermodelek.

Następnie w każdym tygodniu modelki będą miały za zadanie wziąć udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, pokazach mody lub spotach reklamowych. Zadaniem profesjonalistek będzie wspieranie swojej drużyny, by jak najlepiej wykonać zadanie - pokonać konkurujące drużyny i zdobyć przychylność klienta.


W odcinku finałowym sezonu spotkają się trzy modelki, ale tylko jedna może wygrać i stać się The Face
- brzmi zapowiedź programu.

Przedpremierowy odcinek The Face będzie można zobaczyć 2 maja o 18.00. 9 odcinków 1. sezonu będzie miało swe premiery w niedziele o 19.00 już od 4 maja.

Będziecie oglądać?


Zamiast Rubik i Krupy Naomi Campbell z koleżankami

Zamiast Rubik i Krupy Naomi Campbell z koleżankami

Zamiast Rubik i Krupy Naomi Campbell z koleżankami

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!