Zapomniana Edyta Herbu¶ ma SZANSĘ zaistnieć!

przejdĽ do komentarzy

Już niedługo będzie o niej gło¶no.

edyta herbu¶ edyta herbu¶/Instagram
Już niedługo Polsat rozpocznie przygotowania do nowego show z udziałem gwiazd. Format będzie miał charakter ogromnego tanecznego widowiska, które będzie stworzone z prawdziwym rozmachem.Edyta Herbu¶ DRASTYCZNIE zmieniła fryzurę. Stara się odmłodzić?

Polsat inwestuje ogromne ilo¶ci pieniędzy i liczy też na adekwatn± liczbę wy¶wietleń. Nowy program na miarę Tańca z gwiazdami ma szanse na sukces?

Już niedługo będ± jasne wszystkie szczegółu dotycz±ce samej produkcji. W jury maj± siedzieć największe gwiazdy polskiego show biznesu. Pudelek poinformował, że w programie będzie można zobaczyć Edytę Herbu¶.


Edyta, choć nieco zapomniana i obecnie na obrzeżach show biznesu, wci±ż jest bardzo lubiana przez widzów, ma duży potencjał. No i zna się na tańcu, co oczywi¶cie nie jest bez znaczenia. Do tego jest atrakcyjna i cieszy oko
- mówi informator Pudelka.
"World of dance" to jedna z największych inwestycji Polsatu ostatnich lat. Widowisko będzie miało spektakularn± oprawę i ma robić "bogate" wrażenie. Od pocz±tku produkcji zależało na ¶ci±gnięciu do stacji nowych, atrakcyjnych twarzy, Edyta spełnia te kryteria
- mówi informator Pudelka.

Niegdy¶ bardzo rozchwytywana, teraz troszeczkę zapomniana Edyta Herbu¶, będzie mogła się znowu wykazać w nowym programie typu talent show.

Herbu¶ w wianuszku chwali się piersiami. Fani: kręc± pani± dziecioroby!

KARIERA EDYTY HERBU¦


Edyta Herbu¶ pojawiła się w show biznesie w 2005 roku w Tańcu z gwiazdami. W 2008 roku wygrała Eurowizję dla tancerzy wraz z Marcinem Mroczkiem. Dwa lata póĽniej zasiadła w jury programu Królowie Densfloru.

W paĽdzierniku 2010 roku wraz ze swoim ówczesnym partnerem Tomaszem Barańsim otworzyła szkołę tańca w Otwocku.

W 2015 roku odbyła się premiera spektaklu Diwa i tam Edyta zadebiutowała w teatrze u boku Małgorzaty Bogdańskiej. Jej występ spotkał się z bardzo dobrymi recenzjami i w 2016 roku została nominowana do zdobycia nagrody Gwiazda Plejady w kategorii Debiut roku.

PARTNERZY EDYTY HERBU¦


Herbu¶ była zwi±zana z tancerzem Dawidem Ozdob±, Tomaszem Barańskim , Maciejem Kawulskim obecnie odnajduje szczę¶cie z byłym partnerem Doroty Gardias Mariuszem Trelińskim.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj