Zapytano Mateusza Magę wprost, czy jest gejem

przejdź do komentarzy

Co odpowiedział?

mateusz maga mateusz maga/Instagram
Gdy tylko pierwszy raz zabrał głos w Top Model, pojawiły się plotki, że jest homoseksualistą. Jeśli do piszczącego głosu Mateusza Magi doliczymy jeszcze charakterystyczne zachowanie i wygląd - cóż, można zacząć gdybania na temat orientacji seksualnej modela.

Najpierw polski odpowiednik Andreja Pejica odpowiadał wymijająco na pytania o swoją orientację, podkreślając przy tym, że jest singlem z wyboru. Teraz w rozmowie z kafeterią.tv Mateusz mówi:

No, może rzeczywiście, patrząc na niektóre moje wypowiedzi, na ten głos i tak dalej, zachowanie, tak, może takie wnioski rzeczywiście mogą się nasunąć. Natomiast nie, nie jestem osobą homoseksualną, zawsze chciałem być i jestem sam, jestem singlem i co do tego nie mam żadnych wątpliwości.


Wierzycie w słowa Magi, czy może model zgrabnie unika udzielenia wyczerpującej odpowiedzi?


summer 2013 #mateuszmaga #topmodel #androgynousmodel

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mateusz Maga (@mateuszmaga) Wł.sesja w rzezni #topmodelpolska #topmodel #mateuszmaga

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mateusz Maga (@mateuszmaga) Wł.Z czapeczką całkoem inaczej lipiec 2013 :) #mateuszmaga #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mateusz Maga (@mateuszmaga) Wł.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!