Zarobki Jessiki Alby zwalą Cię z nóg!

przejdź do komentarzy

Na ile wycenił ją Forbes?

jessica alba jessica alba/Fame/Flynet
Kojarzymy ją głównie ze szklanego ekranu i imprez w Hollywood. Jej kariera nabrała tempa po roli w serialu Cień anioła. Potem propozycje sypały się jak z rękawa. Dziś Jessica Alba (34 l.) jest jedną z najpiękniejszych i jednocześnie najbardziej łebskich gwiazd. Jej żyła do interesów przyniosła jej ogromną fortunę.

Kiedy Alba pierwszy raz została mamą, przyszedł jej do głowy pomysł na własny biznes. Gwieździe dokuczały alergie i inne skórne problemy (jako dziecko była bardzo chorowita). Postanowiła więc postawić na firmę, która zajmie się produkcją ekologicznych produktów gospodarstwa domowego i ekologicznych kosmetyków. To był strzał w dziesiątkę.

Gwiazda pojawiła się właśnie na najnowszej okładce magazynu Forbes, gdzie podtytuł głosi: "Amerykańskie najbogatsze kobiety z własnym biznesem". Magazyn oszacował majątek Jessiki na 200 milionów dolarów, spółka zaś warta jest bilion dolarów.

Trzeba przyznać, że takie kwoty zwalają z nóg. Albie woda sodowa nie uderzyła jednak do głowy. Ciężko pracuje, a paparazzi co rusz przyłapują ją na rodzinnych spacerach, czy zakupach w marketach.

Brawo!

 


Zarobki Jessiki Alby zwalą Cię z nóg!

Zarobki Jessiki Alby zwalą Cię z nóg!

Zarobki Jessiki Alby zwalą Cię z nóg!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!