Zaskakujące słowa Kita Haringtona

przejdź do komentarzy

Co musiał ukryć przed światem?

kit harington kit harington/FameFlynet, Youtube
Oglądaliście ostatni odcinek Gry o Tron? Jeśli nie, to przestańcie czytać tego newsa, bo zawiera duże spoilery. Czekaliśmy z opublikowaniem tego artykułu, aby nie psuć nikomu niespodzianki. Mamy zatem nadzieję, że jesteście już po obejrzeniu jednej z największych niespodzianek w historii serialu.

via GIPHY


ka
Zobacz też: Zobacz najnowsze zdjęcia z Gry o Tron 6

Producenci do końca trzymali swoich fanów w niepewności. Widzowie do ostatniej chwili zastanawiali się, czy Jon Snow, czyli Kit Harington, będzie żył. Pod koniec drugiego odcinka okazało się, że Melisandre sprawiła, że Jon powrócił do żywych!

Sprawdziły się zatem przypuszczenia niektórych widzów, że to właśnie ona może uratować jednego z głównych bohaterów serialu.

via GIPHYKit Harington przyznał w jednym z wywiadów, że musiał wszystkich okłamywać odnośnie do swojej przyszłości w serialu. Nawet ekipę filmową! Okazało się, że producenci kazali mu nawet okłamać innych aktorów. Sansa, czyli Sophie Turner napisała mu długi list, w którym wyznała, że bardzo dobrze się jej z nim pracowało!

Zobacz też: Gra o Tron: Kit Harington i Rose Leslie są PARĄ!

O tym, że Jon przeżyje, Kit dowiedział się dopiero dwa tygodnie po tym, jak cała ekipa otrzymała scenariusz piątego sezonu. Miał jeden warunek od producentów: nikt nie mógł się dowiedzieć o tym, że Jon Snow przeżyje.

David Benioff i Dan Weiss zakazali mu się nawet pojawić na oficjalnej premierze Gry o Tron!

Dla Kita największą obawą było to, że nikt nie przejmie się jego śmiercią. Musiał naprawdę się zdziwić, kiedy wielu fanów było w kompletnym szoku! Tym bardziej że w książkach George'a R.R. Martina dalej nie wiadomo, co z nim się stało.

Zobacz też: „Gra o tron” znów zaskakuje

Czy autor sagi również planuje taki rozwój historii Jona? Dopiero dowiemy się w najnowszej książce Wichry Zimy, której premiera wciąż jest przesuwana.

Pozostaje jednak pytanie, czy Jon będzie taki sam, jak wcześniej?

via GIPHYKit Harington musiał WSZYSTKICH okłamać!

Kit Harington musiał WSZYSTKICH okłamać!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!