Zaskakujące zdjęcie na Instagramie Kourtney Kardashian FOTO

przejdź do komentarzy

Komu wierzyć?

kourtney kardashian kourtney kardashian/Instagram
Nie od dziś wiadomo, że reality show nie do końca są "reality". Wiele gwiazdek decyduje się odgrywać scenki według narzuconego scenariusza po to, by przyciągnąć jeszcze więcej widzów przed telewizory. Pamiętacie kryzysy w małżeństwach Tori Spelling i Kendry Wilkinson? Mężowie mieli je zdradzać, one płakać po kątach i chodzić na terapię małżeńską. Ile było w tym prawdy? Trudno powiedzieć, ale na portalach plotkarskich i w kolorowej prasie huczało. Czyżby i ciemna strona Scotta Disicka (31 l.) została zmyślona?

O Kourtney Kardashian (35 l.) i jej partnerze pisze się już od dłuższego czasu. Para niedawno ponownie została rodzicami - na świat przyszło ich trzecie dziecko, tym razem synek. Jeśli wierzyć plotkom, Disick miał nie cieszyć się z potomstwa i nie wspierać ciężarnej. Ba! Podobno upijał się do nieprzytomności, imprezował w klubach i podrywał inne kobiety.

Co ciekawe, Kourt konsekwentnie trwa przy Lordzie. Zakochani (i szczęśliwi?) wybrali się niedawno na urlop. Na Instagramie celebrytki wylądowało foto splecionych dłoni.

Myślicie, że gdyby Scott rzeczywiście był tak zły, Kourt wybaczałaby mu wszystko?

 


Zaskakujące zdjęcie na instagramie Kourtney Kardashian FOTO

Zaskakujące zdjęcie na instagramie Kourtney Kardashian FOTO

Zaskakujące zdjęcie na instagramie Kourtney Kardashian FOTO

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!