Zaskoczy Cię wyznanie Gwyneth Paltrow o Chrisie Martinie

przejdź do komentarzy

Co powiedziała aktorka?

gwyneth paltrow gwyneth paltrow/© Fame/Flynet
W kwietniu 2015 roku Gwyneth Paltrow (43 l.) i Chris Martin (38 l.) postanowili zakończyć swój trwający 10 lat związek. Aktorzy od początku zapowiadali, że rozstają się w przyjaźni. Kupienie domu przez Chrisa w sąsiedztwie Gwyneth miało być tego dowodem. Paltrow chętnie poznała też nową dziewczynę muzyka, Jennifer Lawrence (26 l.). Niestety, związek tych dwoje przeszedł już do historii.

Wracając do Paltrow i Chrisa, są oni doskonałym przykładem na to, że można rozstać się w pięknej przyjaźni. Aktorka twierdzi, że związek jej i Chrisa przypomina aktualnie relację brata z siostrą.

Spędzamy razem dużo czasu. Przez ostatnie dwa tygodnie Chris był zajęty promocją nowego albumu. Ostatniej nocy przyjechał do nas o północy. Spał u nas, bo chciał zaskoczyć rano dzieci, zjeść z nimi śniadanie i zawieźć je do szkoły - mówi aktorka w rozmowie z Glamour.


Zobacz: Zjawiskowa Beyonce w teledysku Coldplay! (VIDEO)

Nie mieszkamy razem, ale Chris nadal jest u nas mile widziany. Może być z rodziną, kiedy chce. To działa w obie strony - ja i dzieciaki też śpimy w jego domu w Malibu. Spędzamy razem weekendy, wakacje. Nadal jesteśmy rodziną, nawet, jeśli nie łączy nas romantyczny związek - dodaje Gwyneth.


Przypomnijmy, byli małżonkowie wychowują 11-letnią Apple i 9-letniego Mosesa.


Zaskoczy Cię wyznanie Gwyneth Paltrow o Chrisie Martinie

Zaskoczy Cię wyznanie Gwyneth Paltrow o Chrisie Martinie

Zaskoczy Cię wyznanie Gwyneth Paltrow o Chrisie Martinie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!