Zayn Malik poprawił humor narzeczonej

przejdź do komentarzy

Co tam plotki o zdradzie, gdy on wyjeżdża z TAKIM argumentem.

zayn malik zayn malik/© Fame/Flynet
Media wciąż jeszcze żyją plotkami (czy na pewno plotkami?) na temat zdrad, jakich miał się dopuścić Zayn Malik (22 l.). Brytyjskie gazety opublikowały wyznania szwedzkiej modelki, Martiny Ollson, z którą muzyk miał szaleć podczas trasy koncertowej w Tajlandii.

Jak tylko weszliśmy do łazienki, on zaczął mnie całować. Podniósł mnie i powiedział: "Chcę cię teraz" i zaniósł do łóżka - opowiadała modelka.


Kiedy był ze mną w łóżku we wspaniałym hotelu z widokiem na ocean, nie wydawał się być zestresowany - ironizowała Ollson nawiązując do wyjaśnień Malika, iż odchodzi z zespołu, bo jest zestresowany i przemęczony.


Narzeczona Malika chyba jednak nie dała wiary tym rewelacjom. A może były członek One Direction wybłagał wybaczenie? W każdym razie portale już piszą, że para zaczyna nowy etap życia.

Zaręczeni w sierpniu 2013 roku szukają domu. Nie byle jakiego - Zayn upatrzył dla siebie i narzeczonej posiadłość wartą 2 miliony funtów. Dom z siedmioma sypialniami, pięcioma łazienkami, siłownią, pokojem gier powinien być dla Perrie Edwards wystarczająco mocnym argumentem, że Zaynowi warto wybaczyć nawet zdradę.

Pierścionek zaręczynowy już jest, teraz para już planuje ślub. Na ślubnym kobiercu chcą stanąć tak szybko, jak to tylko możliwe.

A miesiąc miodowy? Na pewno nie w Tajlandii;)Had an amazing in the Zoo today :) x

Posted by Perrie Edwards on 30 grudnia 2013


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!