Zdenerwowany Maślak o swojej dziewczynie i plastikach (FB)

przejdź do komentarzy

Co podniosło mu ciśnienie?

rafał maślak rafał maślak/KAPiF, Facebook, Instagram
O swojej dziewczynie milczał przez długi czas. Pamiętacie, jak Rafał Maślak podczas udziału w Tańcu z gwiazdami pokazywał romantycznie urządzone mieszkanie? Wielu obstawiało, że szykuje się na randkę z Agnieszką Kaczorowską. Nic podobnego! Rafał spotyka się z Kamilą Nicpoń, która jest weterynarzem, a w wolnych chwilach pracuje jako fotomodelka.

Rafał nie pojawia się z ukochaną na imprezach i rzadko o niej wspomina. Czyżby szykowały się zmiany?

Ostatnio Maślak organizował casting na dziewczyny do teledysku. Wybór nie wszystkim przypadł do gustu, co mocno zdenerwowało mistera:


Pracowite i ambitne dziewczyny, które wyciskają na fitnessie siódme poty żeby dobrze wyglądać i jak jest szansa, to gdzieś zaistnieć. Sie dba, się ma ! Kim Kardashian jest sztuczna, nie ukrywa tego, wypromowała się na seks taśmie. I co ? Nie przeszkodziło jej to stać się ikoną i zdobyć popularność na całym świecie. Do moich projektów szukam naturalnego piękna, a nie tego spod skalpela. I też źle ! Teraz nawet ładnie zrobione brwi to już sztuczność i zaczęto popadać ze skrajności w skrajność.
Zamiast siedząc przed komputerem i krytykować, że ,,plastiki'', może warto samemu ruszyć tyłeczek i… go ujędrnić. Poza tym złość piękności szkodzi. Nie ma brzydkich kobiet, są tylko niezadbane. Najlepiej wejść na internet i objeżdżać 4 litery, tym ,,plastikom'', które wszystko wypracowały godzinami treningów i ogromnymi wyrzeczeniami.


Jest też kilka słów o Kamili:

Ogłaszanie konkursów z fajnymi nagrodami, castingów do nowych projektów - po co mi to wszystko ? Tak samo jak zastanawianie się, czy wypada zabrać dziewczynę ze sobą na imprezę, bo co powiedzą inni, że ją promuję itp. To moja dziewczyna i nie musi siedzieć w domu i czekać, aż chłopak Mister Polski wróci w nocy albo nad ranem do domu. Będę żył swoim życiem i miał gdzieś to, co powiedzą inni i nie oglądał się za siebie.


Mądrze prawi?


NATURALNY ,,PLASTIK"Wynik castingu, w którym wybrałem 3, moim zdaniem fajne i pozytywne dziewczyny, wywołał sporo...

Posted by Rafał Maślak on 19 lipca 2015

PIĘKNO Z POLSKI 😄 Oto Dominika i dwie Pauliny - laureatki castingu do teledysku, który już od jutra, przez dwa dni, będziemy kręcić nad Zalewem Zegrzyńskim. Cały projekt jest trzymany w tajemnicy i więcej zdradzić nie mogę 😄Otrzymałem 985 zgłoszeń i było mi baaaardzo trudno wybrać zwyciężczynie, ale w końcu musiałem, bo takie są zasady. To jest mój subiektywny wybór i bardzo proszę abyście go uszanowali. Postawiłem na naturalność, uśmiech i błysk w oku. Dziewczyny przysłały zwykłe selfie robione telefonem, a nie zdjęcia z profesjonalnych sesji, gdzie photoshopa jest 80%. Czy dokonałem słusznego wyboru, okaże się już jutro i na pewno możecie liczyć na relacje z planu na moim snapchacie: rafalmaslak89, ale na FB też wrzucę jakieś fotki z dziewczynami, abyście mogli zobaczyć jak się prezentują 😄 Wkrótce kolejne projekty, więc śledźcie mój profil na FB i snapchacie - to właśnie tam będę podawał szczegółowe informacje. Miłej niedzieli i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie mi dane poznać również i Was 😄 #casting #teledysk #amazing #girls #goodtime #happy #happines #smile #selfie #polishgirls

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rafał Maślak (@rafalmaslak)
Zdenerwowany Maślak o swojej dziewczynie i plastikach (FB)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!