Zdjęcie na Instagramie Jessiki Biel rozczuliło internautów

przejdź do komentarzy

Musicie je zobaczyć!

jesssica biel jesssica biel/© Fame/Flynet, Instagram
Wygląda na to, że Jessica Biel (33 l.) ma pełne ręce roboty. Dosłownie!

Aktorka wychowuje 10-miesięcznego synka, Silasa. Gwiazda i jej mąż, Justin Timberlake (35 l.) zdecydowali się skorzystać z pomocy opiekunki, a raczej dwóch opiekunów. Para zatrudniła do pomocy parę zaprzyjaźnionych homoseksualistów. Złośliwi śmieją się, że tak Jess chciała uchronić się od będących na fali zdrad z nianiami.

Zobacz: Ben Affleck zdradzał Jennifer Garner z NIANIĄ!

Pan i pani Timberlake nie robili cyrków z ukrywaniem dziecka przed prasą. Nie zdecydowali się na żadną sesję zdjęciową, ale i nie dopuścili, żeby pierwsze zdjęcie malucha zrobił paparazzi. Synka pokazali na Instagramie.

Jess nie zmieniła jednak swojego profilu w album ze zdjęciami synka. Fotki Silasa wrzuca rzadko.

Wczoraj gwiazda opublikowała zdjęcie siebie z maluchem przerzuconym przez ramię. Sama ma na głowie turban i szeroko się uśmiecha.

Przy okazji Jess zdradziła fanom kilka szczegółów ze swojego życia w opisie zdjęcia.

Zatem aktorka zawsze wstaje przed tą godziną, o której chciałaby się obudzić (brzmi znajomo?), nie jest typem człowieka ucinającego sobie drzemkę w środku dnia i sądzi, że nie chrapie w nocy. Ponadto Jess trenuje jogę, a podczas śniadania, które spożywa z synkiem w tle zawsze słychać Erykah Badu.


On @theskimm Well good morning @JessicaBiel. UpWiththeSkimm #SkimmLife Name: Jessica Biel Job: Mama Bear, actress, producer, wannabe alpinist, consummate student of the @WomanCareGlobal #ThenWhoWill campaign. What time do you get up? It varies but I would say always (2) hours before I’d really like to. How many times do you snooze? I’m not a snoozer. Never have been. Wish I was but I would never get up if I did. I do snooze periodically throughout the day during any sort of boring conversation. Do you snore? I don’t think so. And even if I did, my dog Tina snores so loudly that no one would ever know if I did. Thanks T. 3 things you can't live without in the AM? Yoga. Eating breakfast with my kid. Listening to Erykah Badu while I eat with my kid. We love her. Favorite line from theSkimm recently? “What to say to your niece who just found out about Santa? It’s OK. The Nazi Gold Train isn’t real either. What's your morning drink? Bullet Proof Decaf Coffee. Who do you let speak to you before coffee? Wait... is that an option? Complete the sentence: Woke up like this: Disheveled, running late, doing too many things at once and underperforming all of them; but pretty thrilled about mediocrity! Could be a lot worse, guys. A lot worse.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jessica Biel (@jessicabiel)
Zdjęcie na Instagramie Jessiki Biel rozczuliło internautów

Zdjęcie na Instagramie Jessiki Biel rozczuliło internautów

Zdjęcie na Instagramie Jessiki Biel rozczuliło internautów

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!