Zelnik dał się wkręcić! Zaczął donosić na kolegów!

przejdź do komentarzy

Nazwiskami strzela jak z armaty. Bez zająknięcia.

jerzy zelnik jerzy zelnik/© KAPiF
Kuba Wojewódzki ma na swoim koncie kilka pysznych akcji z wkręcaniem gwiazd. Jakiś czas temu namówił Annę Wendzikowską na przeprowadzenie wywiadu z nieżyjącym Charlesem Bukowskim. Ania nie miała nic przeciwko. Miesiąc temu dziennikarze Rock Radia "wkręcili", albo obnażyli donosicielską stronę Jerzego Zelnika.

Halo, Pan Zelnik? Tu Janusz z Kancelarii Prezydenta. Którego antysystemowego artystę moglibyśmy wysłać na wcześniejszą emeryturę? - zapytali dziennikarze.


Nie wiem, może Olek Łukaszewicz, prezes ZASP-u. A może ten, Artur Barciś - natychmiast padały nazwiska. A na pytanie, czy Barciś krytykował prezydenta Zelnik odpowiedział - Tak, on raczej za Komorowskim.


Mimo że nagranie nie jest najświeższe, dopiero wczoraj przyczyniło się do internetowego skandalu. Trwającej w sieci burzy pomogła Karolina Korwin-Piotrowska.

Ekipa w radiu, która też wiele przecież w swoim życiu słyszała, była w kompletnym szoku. Tych starych wyjadaczy absolutnie zatkało. Bo takiego zachowania się, żeby bez zająknienia się, bez najmniejszego oporu wskazać palcem potencjalnych wrogów nowej władzy, odsyłając ich na wcześniejsza emeryturę, nie spodziewali się. Nie wiem, czy to głupota, brak inteligencji, zazdrość zawodowa czy jednak opętanie. A może jednak posunięte do granic cwaniactwo - napisała wczoraj Karolina Korwin-Piotrowska.


Broni się i sam Zelnik, w programie Bez autoryzacji zarzeka się, że rozmowa, o której wszyscy dzisiaj mówią nigdy nie miała miejsca.

POD TYM LINKIEM ZNAJDUJE SIĘ ROZMOWA ZELNIKA Z DZIENNIKARZAMI ROCK RADIA

 


Zelnik dał się wkręcić! Zaczął donosić na kolegów!

Zelnik dał się wkręcić! Zaczął donosić na kolegów!

Zelnik dał się wkręcić! Zaczął donosić na kolegów!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!