Zemsta TVP

przejdź do komentarzy

Telewizja Publiczna musi być bardzo sfrustrowana skoro karze swoich pracowników za występy w TVN.

ewa wachowicz ewa wachowicz/Kapif
Uczestniczkę Tańca z Gwiazdami Ewę Wachowicz zwolniono z pracy w TVP. Ponieważ Ewa Wachowicz przyjęła ofertę TVN uczestnictwa w programie "Taniec z gwiazdami", dyrekcja Dwójki podjęła decyzję o zmianie prowadzącego - tak napisał w wyjaśnieniu dla redakcji Super Expressu Daniel Jabłoński z Biura Prasowego TVP.

Cała afera rozpętała się wokół nowego programu TVP2 Konkurs kulinarny. Emisja pierwszego odcinka miała odbyć się w marcu. Ewa Wachowicz miała zostać prowadzącą. Od jakiegoś czasu latała do Londynu podglądać Ready, Steady, Cook według, którego miało być robione nowe show. Wachowicz produkuje od ponad 10 lat Podróże kulinarne Roberta Makłowicza,więc jest w dziedzinie kuchni prawdziwym ekspertem.

Jej doświadczenie ma gdzieś zarząd Telewizji Publicznej. Tak poszło im w pięty ostatnie rozdanie Telekamer [Przypominamy, że TVN zgranął większość statuetek-przyp.red.], że przedłożyli chęć zemsty nad profesjonalizm. Jak widać każdy kto ma cokolwiek wspólnego z konkurencyjną stacją dostanie po ... nosie.


Samo pozbawienie Wachowicz pracy to jednak dla TVP za mało. Kiedy była Miss Polonia przyjechała na nagranie do programu Jerzego Kryszaka Mój pierwszy raz okazało się, że do nagrania nie dojdzie. Nikt zaproszonej nie poinformował wcześniej. Ot takie małe upokorzenie na dokładkę.

Jak widać jad sączy się po korytarzach gmachu na Woronicza. Wcześniej pozwalano i Kasi Cichopek i Mroczkom pląsać po parkiecie, ale dobre czasy się skończyły. Tylko czy nie sprawi takie zachowanie, że gwiazdy masowo będą uciekać do innych stacji. W końcu każdemu należy się szacunek w pracy.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!