Żenada roku 2008

przejdź do komentarzy

Pod rękę z porażką - Doda, Rubik, Rutowicz i Ibisz.

doda doda/ © KAPiF

Po wpadce roku pora na kolejny "chlubny" tytuł żenady minionych dwunastu miesięcy. A było tego sporo. Nawet nam ciężko podjąć decyzję, dlatego zachęcamy do głosowania:

Żenada roku 2008

Ślub Piotra Rubika i Agaty Paskudzkiej

Było zasłanianie się parasolkami, mylne informacje (o faktycznym miejscu zaślubin goście dowiedzieli się ponoć w ostatniej chwili), a w końcu lukrowana sesja dla jednego z magazynów.

Ceremonia była nadęta, a ochrona zachowywała się, jakby ślub miał brać sułtan Brunei - dwunastu ochroniarzy przed wpuszczeniem gości sprawdzało zaproszenia i kościół, zaglądając nawet do konfesjonałów.

Goryle pilnowali też fotografów chcących zbliżyć się do świątyni, która w trakcie ceremonii była zamknięta na klucz.

Żenada roku 2008

Kłótnia Dody z Justyną Steczkowską

Zaczęło się od przytyków, przerodziło się w konflikt, który chyba bardziej nakręcali scenarzyści, a nie same zainteresowane. Niezapomniane cytaty? Steczkowska jako Tekla z "nosem jak hamulec od karuzeli", która zdaniem Dody jest "głupią daltonistką". Justyna naturalnie nie zniżała się do podobnych odzywek - wolała publiczne wylewanie żali w jednym z magazynów.

Żenada roku 2008

Anna Mucha w Jak Oni śpiewają


Mówiła, że chce zostać drugim Miśkiem Koterskim, ale pozostała "tylko" Muchą. Różnica? Misiek momentami faktycznie był zabawny, Anna niestety tylko żałosna.

Żenada roku 2008

Nadmuchana "rola" Dody w filmie Serce na dłoni


Były wywiady, wielki medialny szum i cała niezbędna do promocji otoczka, bo miała to być pierwsza "rola" Doroty Rabczewskiej. Skończyło się na skrzywieniu ust w niesmaku, bo film nie tylko zebrał kiepskie recenzje, ale i sama Doda powiedziała tam tylko: "Ej dziadzia, nie wyluzowałeś się za bardzo?". Zmieściła się w trailerze!Żenada roku 2008

Feel wszędzie, dosłownie wszędzie

Z lodówki wyskakiwała najpierw Kasia Cichopek, później Doda, później obie na zmianę. Teraz otwieramy drzwi i widzimy Piotra Kupichę śpiewającego Mój dom.

Żenada roku 2008

Jolanta Rutowicz w Gwiazdy tańczą na lodzie

To była wielka, tipsowa żenada z koniem w tle. Każdy odcinek z jej udziałem (a na szczęście nie było ich tak wiele), był nie do zniesienia.

Żenada roku 2008 Żenada roku 2008

Doda non stop "inspirująca się" Rihanną


...żeby nie powiedzieć "kopiująca". Przyznamy, że te buty od Balenciagi miała wcześniej, ale cała reszta niestety wygląda jak naśladownictwo Riri.

Żenada roku 2008

(Nie)piękny (dawno już nie) nastoletni Krzysztof Ibisz


Wystarczy rzut oka na zdjęcie i jasne, skąd ta nominacja.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!