Zgadnijcie, co trzyma przy łóżku Justyna Steczkowska?

przejdź do komentarzy

Piosenkarka kolejną ofiarą Photoshopa.

justyna steczkowska justyna steczkowska/Gala
W najnowszym numerze tygodnika Gala, który ukaże się w kioskach w poniedziałek, Justyna Steczkowska zwierza się dziennikarce, co jest najważniejsze w jej życiu.

Dziennikarka zwraca uwagę, że w domu Steczkowskich nie ma telewizora ani komputerów, za to w sypialni leży przy łóżku Pismo święte.

- Człowiek jest istotą duchową i bez miłości i wiary zawsze będzie czuł się niepełny. Staram się powoli poznawać księgi Wedy, Koran, Torę, Pismo Święte. Staram się zrozumieć i uszanować każdy przejaw ludzkiej duchowości i dążenia do zbawienia duszy. Dlatego tak wyjątkowa jest dla mnie okładka mojej najnowszej płyty, która powstała w Indiach, w miejscu, w którym stykają się trzy wielkie religie: chrześcijaństwo, hinduizm i buddyzm, który rozumiem bardziej jako filozofię niż religię - opowiada piosenkarka.

Od tej strony Justyny Steczkowskiej nie znaliśmy.

Nie poznaliśmy też jej na okładce Gali. Czy to na pewno Justyna Steczkowska?! Piosenkarka dołączyła do grona ostatnich ofiar Photoshopa: Moniki Olejnik i Kingi Rusin.Zgadnijcie, co trzyma przy łóżku Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska z mężem, Maciejem Myszkowskim, Kapif

Zgadnijcie, co trzyma przy łóżku Justyna Steczkowska
FOTO: Kapif

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!