Złote Globy 2018 - największa wtopa podczas wygłaszania przemówienia

przejdź do komentarzy

Aktor wspomniał o byłej żonie i kochance...

ewan mcgregor ewan mcgregor/
Aktor Ewan McGregor (46 l.) na Złotych Globach 2018 niezbyt popisał się podczas wygłoszenia przemówienia. Udało mu się nieźle zaszokować, gdy podziękował swojej byłej żonie oraz nowej dziewczynie w przemowie. Okazało się to bardzo niezręcznym posunięciem.

Aktor wygrał jako najlepszy aktor serialu Fargo, a odbierając swoją nagrodę, powiedział:

Chcę poświęcić chwilę, by podziękować Ewie, która zawsze była przy mnie przez 22 lata, i moim czworgu dzieciom, Klarą, Esther, Jamyan i Anouk.


Później dodał, że chce podziękować również aktorom, z którymi pracował na planie serialu Fargo. W tym Mary Elizabeth Winstead - czyli aktorce, z którą McGregor ma romans.

Złote Globy 2018 - Barbara Meiers tłumaczy się czemu nie założyła czerni


Kontynuując przemówienie powiedział:

Zawsze uwielbiałem być aktorem i uwielbiam spotykać się z aktorami, a mamy niesamowitych aktorów, z którymi uwielbiam pracować. Nie byłoby Emmit Stussy bez Davida Thewlis i Michaela Stuhlbarga i Carrie Coon, a nie byłoby Ray'a bez Mary Elizabeth Winstead.


Złote Globy 2018 - 3 gwiazdy, które nie założyły czerni

W prawdzie aktorzy nigdy otwarcie nie mówili o swoim romansie. I nikt nie potwierdził ich związku. Jednak wszyscy wyczuwają, że między nimi coś jest i czują do siebie mięte. Widzowie byli jawnie zaskoczeni jego niezręczną przemową. Niezła wpadka ;)


Złote Globy 2018 - Największa wtopa podczas przemówieniaZłote Globy 2018 - Największa wtopa podczas przemówieniaZłote Globy 2018 - największa wtopa podczas wygłaszania przemówienia
Złote Globy 2018 - największa wtopa podczas wygłaszania przemówienia

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!