Złoty mercedes Teodorskiej, dziwne oczy Włodarczyk

przejdź do komentarzy

Co się działo na imprezie w Foksal 19? + FOTO

frytka frytka/ © KAPiF
Jeden z naszych Czytelników bawił się w sobotę w klubie Foksal 19. Z bliska patrzył, jak bawią się gwiazdy i gwiazdki. Małgorzata Teodorska podjechała złotym mercedesem, na siedzeniu pasażera siedział jej partner.

- Tuż za nimi podążał Piotr Rubik ze swoja narzeczoną - relacjonuje nasz informator. - Pan Piotr bardzo skromniutko, Agata Paskudzka w płaszczu z futrzanym kołnierzem - choć na dworze było ok 10'C. Frytka szalała z kamerą - ale nie wpuścili jej do pokoju vipów, gdzie siedziały same gwiazdy upoważnione do wejścia. Wyróżniał sie nasz hokeista Krzysztof Oliwa z biuściastą kobietą u boku [to Ewa Domżała - red.]. Po jakimś czasie pojawił sie przy barze narzeczony Teodorskiej z bezczelną miną machając ręką na barmana, który oczywiście od razu podbiegł. Zamówił butelkę szampana. Widać w strefie vipów były tylko darmowe drinki Hennessy, które "elicie" nie smakowały. W jego ślady poszedł Pan Piotr kupując butelkę wina czerwonego. W tłumie laski podrywali Kuba Wesołowski oraz Robert Kochanek. A że dziewczyny same kleiły się, chłopcy mieli udany połów.

Tamtego wieczoru w roli DJ'a debiutował Olivier Janiak. Kiedy tylko prezenter zaczął grać, obok naszego Czytelnika pojawiła się "jak zwykle lansująca się Agnieszka Włodarczyk z chłopakiem, Kubą Sićko".

- Stali obok mnie, zachowywali się bardzo dziwnie. Agnieszka nerwowo rzucała się w tańcu, a oczy miała takie bez świadomości.

Uspokajamy. Agnieszka Włodarczyk taki ma narwany styl.

Małgorzata Teodorska nie wyglądała lepiej.

- Jakaś wychudzona, przylizane włosy, oczywiście droga torebka w ręku.

Impreza do białego rana? Nie bardzo. Około drugiej wiele osób zaczęło rozchodzić się do domu. Najwyraźniej darmowe drinki Hennessy, muzyka Oliviera i wzajemny lans to za mało, by zatrzymać kogoś aż do białego rana.

A tak przy okazji - Frytka, zmień torebkę. Te wiśnie a la "Louis Vuitton" są sprzed kilku sezonów.


hennessy foksal 19

hennessy foksal 19

hennessy foksal 19

hennessy foksal 19

hennessy foksal 19

hennessy foksal 19

hennessy foksal 19

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!