Znamy imię drugiego synka Kasi Zielińskiej

przejdź do komentarzy

Ponoć wybrał je starszy braciszek.

katarzyna zielińska katarzyna zielińska/Instagram:katarzynazielinska
Dla Katarzyny Zielińskiej (38 l.) końcówka roku była niezwykle udana. Powitała ona na świecie drugiego synka. Przez całą ciążę wyglądała kwitnąco. Aktorka jest już mamą 2,5 letniego Henryka. Podobno pomógł on wybierać imię dla brata.

Kasia Zielińska urządziła baby shower. Płeć dziecka potwierdzona!

Jak donosi magazyn Party:

Długo się nad tym wraz z mężem zastanawiali, ale ostatecznie zdecydował o tym ich pierworodny, Henio. Wybrał młodszemu bratu imię Aleksander.


Podoba Wam się?

Chyba nie ma słów, żeby opisać co się dzieje w mojej głowie w oczekiwaniu na TĘ wielką radość. To stan, który chyba każda kobieta chciałaby zatrzymać w głowie i być tak szczęśliwa przez całe życie jak teraz. Chodzę sobie ulicami, śpiewam, uśmiecham się do ludzi i gadam, wydawać by się mogło, sama z sobą ❤️ Powiększam się, sprawiam swojemu brzuszkowi dużo radości i każdego dnia się rozpieszczam. Oczywiście są granice tego wszystkiego - na pewno nie pięć mielonych dziennie😂 Czuję się bardzo sexy i wiem, że jestem bardzo ważna w życiu mojej Rodziny. No normalnie odjazd💪🏻💪🏻💪🏻 KRÓLEWNA Z ZIARENKIEM GROCHU #mamąbyć #mama #mamuśka #szczęście #fasolka #jaimojabanda #królewnazziarnkiemgrochu #mummy #family #❤️ #iloveyou

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!