Znana aktorka atakuje Ilonę Łepkowską za Koronę królów

przejdź do komentarzy

"Chcę tylko bronić swojego dobrego imienia i praw osobistych, które od pół roku pani Ilona Łepkowska stale narusza."

ilona łepkowska ilona łepkowska/KAPiF
Kiedy Ilona Łepkowska zaczęła udzielać wywiadów na temat scenariusza Korony królów, podkreślała, że przed rozpoczęciem pracy dostała do opracowania wcześniej powstały scenariusz, który - jej zdaniem - był fatalny i do niczego się nie nadawał. Łepkowska opowiada, że w pośpiechu poprawiała skrypty, w oparciu o które powstały pierwsze odcinki serialu.

Łepkowska o krytyce Korony królów: Jestem przyzwyczajona do hejtu

Okazuje się, że jedną z autorek pierwotnego scenariusza była znana aktorka Maria Ciunelis. Teraz to ona oskarża Łepkowską za naruszanie jej dobrego imienia. W rozmowie z Gazetą Wyborczą Ciunelis mówi:

Telewizja kupiła od nas 16 odcinków i storyline następnych 85, po czym zdecydowała się realizować projekt rozpisany przez panią Łepkowską na trzech kartkach, jak sama powiedziała w wywiadzie dla „Wyborczej". Nie chcę tego komentować. Jedyne, co mogłam zrobić, to wycofać nazwisko z listy twórców „Korony królów". I to zrobiłam.


Na swoim Facebooku aktorka oskarża Łepkowską o krzywdzące opinie:

Naszym pomysłem jest (był) serial, który pokazuje historię w ciekawy, niebanalny sposób. Rzetelny i bogaty w emocje, bo opowiadany z perspektywy kolejnych królowych. Niestety wraz z tytułem zostało to diametralnie zmienione. Nie chcę oceniać telenoweli "Korona królów", chcę tylko bronić swojego dobrego imienia i praw osobistych, które od pół roku pani Ilona Łepkowska stale narusza, wykorzystując nasze scenariusze do swoich celów.


Krytykuje naszą pracę i zarzuca braki warsztatowe. Kreuje rzeczywistość, wedle której "na podstawie poprzednich wersji byłoby jeszcze gorzej". "Promuje" swoją telenowelę jako lepszą niż pierwowzór, co jest dla mnie krzywdzące - pisze Ciunelis.


Aktorzy Korony królów ZAŁAMANI po komentarzach internautów

Jak widać Korona królów budzi olbrzymie emocje nie tylko wśród widzów, ale i twórców. Czekamy na komentarz Ilony Łepkowskiej...

Znana aktorka atakuje Ilonę Łepkowską za Koronę królów

Znana aktorka atakuje Ilonę Łepkowską za Koronę królów

Znana aktorka atakuje Ilonę Łepkowską za Koronę królów

Znana aktorka atakuje Ilonę Łepkowską za Koronę królów

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!