Znana gwiazda pokazała brzuch po ciąży bez Photoshopa

przejdź do komentarzy

Tak to wygląda naprawdę.

ciało po ciąży ciało po ciąży/Facebook
Ciało kobiety po ciąży to temat rzeka. Perfekcyjne, wysportowane gwiazdy, które nie wiedzą, co to rozstępy, luźna skóra, czy cellulit, a przynajmniej wyglądają tak, jakby nie wiedziały, tylko podgrzewają atmosferę.

Pamiętacie, jak Kate Middleton wyszła ze szpitala z księciem Jerzym na ręku? Wielu pytało, dlaczego jej brzuszek wciąż jest zaokrąglony. Odpowiedź jest prosta - macica musi mieć czas na to, by się skurczyć. Wiele pań po urodzeniu dziecka nadal wygląda jak ciężarne i nie ma w tym niczego dziwnego. Sławy uczą nas jednak czegoś innego.

Pamiętacie Sarah Stage, modelkę z sześciopakiem w ciąży? Zaraz po rozwiązaniu pstrykała fotki w bikini i wyglądała niczym z okładki kolorowego czasopisma, co podnosiło ciśnienie wielu młodym mamom borykającym się z różnymi niedoskonałościami.

Ostatnio Hilaria Baldwin, żona Aleca Baldwina zamieściła w sieci zdjęcie swojego brzuszka uchwyconego dwa dni po porodzie. Hilaria jest bardzo wysportowana, ale jej brzuch zdecydowanie nie był płaski.

Teraz furorę w sieci robi fotka Kimberly Henderson, artystki z Południowej Karoliny. Kimberly jest bardzo szczupła. Wychowuje czworo dzieci. Wygląda perfekcyjnie? Kiedy podwinie koszulkę widać różne mankamenty. Jak pisze, pokazała to zdjęcie, bo kiedyś miała kłopoty z zaakceptowaniem swojego brzucha:

Jesteśmy mamami, superbohaterkami, a to bardziej seksowne niż sześciopak- skwitowała.


Mądrze mówi?


Everyone always compliments me on how I have such a "perfect" body after 4 kids. I decided to upload this pic and leave...

Posted by Kimberly Henderson on 18 czerwca 2015


Got my short hair in an updo󾌳󾌩󾮗

Posted by Kimberly Henderson on 12 czerwca 2015


Going for a run 󾟙󾰬

Posted by Kimberly Henderson on 2 czerwca 2015
Sarah Stage cztery dni po porodzie:

Znana gwiazda pokazała brzuch po ciąży (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!